Populizmas! Kas ji kaip supranta

Populizmas! Kas ji kaip supranta ???

Man jau pries kelias dienas kilo klausimas, kodel taip nuvertintas zodis populizmas. Jis jau senokai tapatinamas su utopizmu ir dar kitomis savokomis. Atseit tai kas populiaru, patrauklu liaudies masems, yra blogai ir neigyvendinama. Manyciau reikia reabilituoti sia savoka. Jei tai mums, na daugumai musu yra reikalinga, reiskia reikalinga ir nera ko saipytis is sios savokos. Nes norint - viskas yra padaroma. Ir nereikia sakyti, kad tai, ko reikia zmonems, yra neigyvendinama.Piktas

Zmonems daug ko reikia. Paprastai,vieno kitam priestaraujanciu dalyku. Pvz,nedirbti ir gerai gyventi. Mazu mokesciu ir dideliu socialiniu imoku. Mirkt Laisves ir “tvarkos” JuokiasiTurint omeny,kad dauguma zmoniu yra per kvaili ir neispruse,kad tai suprasti,ju norai-puiki dirva visokio plauko avantiuristams,zadantiems viska ir is karto. Tiek.

Tikriausiai tau labai gera, kai zinai, kad uz dauguma esi protingesnis. Juokiasi JuokiasiZavus pasitikejimas savimi, deja apie save vertetu daugiau spresti is kitu nuomones. Taip

Kai paxas sako kad pakels pencijas-tai cia labai gerai? Cha cha, o ka nepopulizmas? Cha cha

Na,ka as galiu padaryti,jei esu? Mirkt

Ziurint is kieno… Cha cha

2Sniečkus O manai, kad imanoma isgyventi is dabartiniu penciju? ApakęsAr esi tos nuomones, kad tau ji dar toli ir todel tai nesvarbus klausimas. Kietas

populizmas - na maistas masems ir viskas in the long term people lose because o populist politicians

Lietuvoje populizmas tai rinkeju apgaudinejimas, politikams zadant tai kas neigyvendinama, taip politikai siekia populiarumo, kuris pas mus lietuvius pasiteisina. Didele dalis politiku populistai ir pati politika populistine ir nera cia nieko blogo jei esam tokia patikli tauta…

Bet gi tai turetu vadintis utopizmu. O kas populiaru - gyvenime visada yra gerai. Kietas

Tamsta kai pasakot,tai pasakot…net nezinau ar verkti,ar juoktis Cha chaCia bajeris?

Na imkime populiaru zmogu. Ar jis turetu buti blogas zmogus? Zinoma, gali sakyti, kad ir nusikalteliu pasaulyje yra populiariu, bet jie popsai tik ten, ne visoje visuomeneje… NekaltasPopuliarus yra ivairus ansambliai. Argi tai blogai? Populiarios ivairios automobiliu markes, kurortai… O koki bloga, taciau populiaru daikta galetum nurodyti? Apakęs Apakęs

Nebutinai,bet daznai taip. Tiesiog,populiarumas niekaip nesisieja su zmogaus moralinemis savybemis. Hitleris buvo labai populiarus,Stalinas irgi. Lukasenka Baltarusijoj populiarus. Maiklas Dzeksonas populiarus (bent jau buvo),o vaikucius dulkina.

Ilgai vardinti. Viduramziais degint raganas buvo labai populiari pramoga,pvz.

Dazniausiai populiarus isties buna visiski blogieciai. hitleriai visokie ten. Geru zmoniu nieks nezino, jie nieko neuzkariauja, jie neisivelia i skandalus, ju nefotografuoja Stilius.

Populiariausi kaip taisykle yra menkiausios menines vertes muzikantai. Lietuvoje berods populiariausias yra Cicinas. Nemanau kad jo klauso nors vienas inteligentiskesnis zmogus.

populizmas - skelbimas idėjų, politinių, ekonominių ir kitokių pažadų populiariais, įtaigiais šūkiais, atitinkančiais daugumos lūkesčius, siekiant visuomenės paramos ir, jai padedant, – valdžios; tzz.fotonija.lt/Zodis.aspx?df=1&Zodis=populizmas Tai nera visiskai tikslus apibrezimas, taciau temos autorius painioja populiaruma su populizmu.

Va cia, matau, galima padiskutuoti… Tai ar mes menui turime tarnauti, ar menas mums? Sakykim koks nors S.Sondeckio ansamblis kazkieno, labai intelektualiu asmenybiu Nekaltas pripazintas kaip auksto meninio lygio. Na bet man, mano gatves ir mano miesto gyventojams jis nesukelia ypatingu emociju. Liūdnas Kur kas geriau kokia V.Vaikule ar Pugaciova. Cha cha I ju koncertus susirenka zymiai daugiau zmoniu, visi patenkinti skirstosi po koncerto… Tai kaip cia iseina? Turime gedintis to? Slepti savo pasitenkinima vardan to, kad esame atseit zemo meninio isprusimo? Apakęs Apakęs Ir turime slovinti [nenoriu izeisti maestro] Sondecki? Kodel gi taip? Kur tada nueisime? Gal ir maisto patiekjalai ateityje atsiras tokie, kuriuos turesime “pamegti” vardan to, kad butume TIKRAISIAIS ERUDITAIS? Apakęs

Aciu p.Vanagui Taip bet man regis siu zodziu saknis yra ta pati, tad ir salyginis naujadaras nera teisingas. Juk fasizmas isreiskia fasistines nuotaikas, komunizmas - komunistines, protekcionizmas - protekcijas… Kita vertus ir tamstos pateiktame apibrezime nematau nieko smerktino. O snekamojoje kalboje populizmas kazkodel maisomas su zememis.

Koks yra tas isprusimas toks yra, nieko cia nepadarysi. Bet menko isprusimo zmoniu pasirinkimas nerodo muzikos kokybes.

Nesutinku. Kas gera - suprantame visi vienodai. Komfortabilius automobilius, prabangias vilas, skanu maista, ispudingas keliones, gera servisa ir t.t. ir t.t. visi vertina vienodai, va taip Gerai. Tad kas turi teise pasivadinti save labiau ismanaciu mene? Menas, kuris teikia man malonias emocijas, ir yra geras. Kalbu apie normalias zmogiskas emocijas.

Zinoma kad nevienodai. Zmogus ismanantis apie automobilius vertina vienaip, zmogus islipes is vezimo vertina kitaip; zmogus susipazines su pasaulio virtuvem vertina vienaip, o koks prasciokas airis kitaip. Neismaneliu nuomone nieko verta.