Pomirtinis gyvenimas....

Pomirtinis gyvenimas…

tikite juo? o gal po mirties tiesiog dingti nuo sio pasaulio? dingsti ir taves nebera… nebera nei cia nei kur kitur? o gal tikite dar kazkuo kitu? kuo? kas nutinka zmogui po mirties?

as tai manyciau kad mes visi reinkarnuojames ir gyvenam be galo …

man labiau prie sirdies amzinas gyvenimo ciklas. Tiksliau reinkarnacija. Nu labiau tibetieciu poziuriu, nei induisu ar kokiu ten. Ten tu reinkarnaciju bala zino kiek aiskinimu, as tai labiau tikiu kad zmogus i zmogu visada ir atgimsta. Tik idomu kaip del lyties…zodziu, diskusijom visas laukas atviras…

o as tikiu kad ant zemes vaikstom tik viena karta - iki lemtingos klaidos, arba laiko kada kazko kito nulemta palikt mums se zeme…Tada laukiame teismo dienos paskutinesNekaltas po jos suzinom kur gyvensim -danguj ar pragareNekaltas

As manau nera jokio pomirtinio gyvenimo, todel reikia naudotis visais gyvenimo malonumais

o as noreciau tiketi, jog tai tik izanga i tikraji gyvenima. kodel metafiziniui pasauliui atiduodame antraja vieta, pirmoje palikdami fizini? su buitimi ir kitokiais briedais? Baisu

kita vertus, geriausia manyti taip, kaip jums patiems parankiausia. juk gali buti, kad mes niekada nesuzinosime, kaip yra istikruju. gal taip dar idomiau?

Aisq,kad vel atgimsime vel kitoj vietoj,ir vis tobulesni…Iki pacios tobulybes,o tada-nzn,-i roju ar i kita planeta???TaipLabas

manau mirstame ir viskas. VISKASNekaltas nors ka ten gali zinotNekaltas

Ble neatrodo kad shitos temos esme nagrinejama ankshchiau kurtose temose? Kalu ignora.

pritariu Taip

geriau skambetu pomirtinis egzistavimas,amzinybe…o gal po mirties egzistuoja ne visi? nzn…manau kiekvienam yra sava vieta ir po mirties.tik nezinau kokia ta vieta ir koks tas egzistavimasNeyra geru minciu apie tai.bet cia kaip jau kam.gali pasirodyt tikra fantastika.

mano nuomone viskas uzsibaigia, kai uzverciam kanopas…

laaabai poetiska Šypsena tuoj, einu nusiplausiu kanopas ir miegot Cha cha

Reinkarancija… tobulejimas…
Buvau tuo anuo aname gyvenime?
Kuo anuo?
Kas man ish to?
Ka tai pakeite mano siame gyvenime?
Mano dvasia nemirgtinga… siela ir kunas numirshta.
Ir taip daug kartu… tai ash dvasia ar siela ar kunas?
Ash visi 3… ane… bet kunas ir siela mirshta… dvasia lieka…
Ir ish to ka ji ishgyveno… kituose gyvenimose mano kunas ir siela nieko neacimema. tai vistik kas ash… kunas ir siela… ar dvasia…
ash dvaisa… bet kunas ir siela neiko neacimena ka dvasia ishgyveno kituose gyvenimuose…
vobscem uzsiparinau
***** ta reinkarnacija… nera jokio logishko ar net nelogishko tam paaiskinimo.
Gyveni tiek kiek gyveni ir baikit svaigti.

manyt,galvot,mastyt ir t.t. galim kiek tik norim vistiek nieko mes cia nenumatysim ir nesugalvosim…tai tik zino tie kurie jau mire…ateis laikas kai kiekvienas is musu suzinosim kaip yra viskas istikruju…

Tam yra 100-ai logisku ir nelogisku paaiskinimu. Jeigu kazko nezinai, nesidomi… Zinai kaip sakoma, jog nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia.

Ir vistiek manau, kad kas ka berashytu atsiriama i tema ar tikite reinkarnacija.

Pomirtinis gyvenimas yra daugiau nei reinkarnacija. Reinkarnacija, tai pomirtinis gyvenimas pagal budizma (juokauju, realiai truputi kitaip yra), bet yra daugiau poziuriu i "tai". IR pagal islamo tradicija ir pagal krikscioniskaja. Ne mes kalti, jeigu diskusija pakrypsta vienon pusen… Nekaltas

tikiu, kad mirus zmogui, siela kuri laika "pailsi", o tada vel reinkarnuojasi…Nekaltas