Policija ir xeniai

Policija ir xeniai

Rodos policija skalambija, kad daug masinu su kitaiskais xeniais vazineja, ir akina kitus ir pan., o stai Kauno policija ir pati juos susidejus… Dar Kaune uzmatytas Golf 3 mentu irgi su xeniais.

yra ten tokie nauju texnologiju myletojai, i ne lesius zenonus ikise

ko jus kabinejates… patys prisistate kinijos nu ir mentai pasistate… jiems nati daugiau vazineti Šypsenanekisi i tarnybine masina originalo Cha cha

vilniuj, tai tik passatai su zenkom Liežuvis nu tipo respublikiniai passatai…

tai aprimo jau tie gasdinimai del ksieniu kad baus? Šypsena

anksciau ir presrukines gaudydavo Šypsena db jau sauleta diena nestabdo Cha cha

reikia nubaust juos Taip

nekart del priesrukiniu nestabde Šypsena

o koks skirtumas lesis ar ne lesis? xenonam px ar lesis ar ne.

ir gerai tegul greiciau draudzia nes uzpiso tas triperiu paradas su ryskiais xenonais!

man tik idomu, kam naudojant xenius lesinese farose, vazineti diena/nakti dar ir su priesrukinem? labai daznai tokiu pastebiu…

huntero> graziau Šypsena

vieni jungiasi specialiai kiti “is nezinojimo”

Man tai kaip debiliškai atrodo, kai diena visas lempas susijungia kiek tik turi Cha cha

link nakties i lisabona pjaunu, stebiu eos’as su viskuo ka turi, aplenkiau, ir as ka turiu, po kokiu 3 km uzgeso rukai visi, ramuma patapo Cha cha

Greiciau isgaudytu tuos ksenius i bulkas susikisusius ir pradetu bausti vidury dienos vazinejancius su priesrukiniais. buciau mentas, rurinciau visus podriad. Kaip vienas bemvistas sake, paklausus ko diena su priesrukiniu vazineja: ATSAKYMAS - tai visi bmw taip vazineja Cha cha

isvada: kaip bmw taip *******…

sakot graziau su priesrukiniais… man tai kaip tik viena mintis - dalbajobas, kai su priesrukiniais ir gabaritais vaziuoja…

lesis ar ne skirtumas didelis… isbandyta su neviena auto… lesyje xenonas visada piesia gera spinduli t.y ___/