pokshtas, o gal relikvija, isheinanciam i armija draugui

pokshtas, o gal relikvija, isheinanciam i armija draugui

vat liabai greit arteja diena, kai draugas isheis i armija, atiduot duokles tevynei… Žliumbia
ir audziu tokia minti, jog reiktu gi kazka sugalvot toookio… na kad turetu ka prisimint visus tuos metus Cha cha
kazka esu girdejus apie medini shaukshta, dideli pampersa, kuriuos dovanoja isheinantiems tarnauti, bet tik puse ausies girdejau…
gal kas zino ka apie tai? o gal turit minciu, ka butu galima padovanot tokio grandiozinio, ar "gero" kad pamintu ilgai Cha cha
na padekit suaust minti, linksmybes Labas

gal pabandyk vaika TaipCha cha
tai ilgam atsimins , per alimentus TaipJuokiasiJuokiasiŽliumbia

ghm… Cha cha jis atsimins, o man vargt teks…Nekaltas Cha cha niaa Cha cha as to nenusipelniau Cha cha

O Tu ka nori , kad tik jis atsimintu , taigi ir tu turesi prisiminima , kopija , ilgai atminciai TaipMyliuApkabinimas

niu negi nieks daugiau neturi jokiu minciu? Nekaltas

na gal kaip nors Cha cha uzhteks man jo nuotraukytes or smth Cha cha kazkaip nelabai norechiau akd jo kopija vaiksciotu isikibus man i sijona Nekaltas Ne

Na as tikrai nezinau, bet jeigu girdejai nors puse ausim tai daryk taip.Mirkt

Padovanok kojines. Pagal tradicija panos jūreiviam dovanoja kelnaites, tačiau … kojinės geriau atrodytu Cha cha

dovanok abu Taip Cha cha

o kodel kojines? erotishkiau? Juokiasi

As tai pritarciau dzin69 nuomonei… Gerai Taip Cha cha

a`nė? Cha cha
kazkaip che ziuriu…vaijkinai mazhu lialiuku labaij trokshtantys Nekaltas Angelas

Nu isejo bahuras y armija ir pakliuvo i pavendeniniu laivu buri. Nu jau pirma diena pavendeninem laive vaikstine ir rodo jam kas kur yra. Jis klause, vyrai tai kaip cia su sexu, nes gi ilgam isplaukiam, kiek laiko be moteru turim buti. Tai sako ainam parodysiu. Atejo i toky kambary, didelis grazus ir ant sienos nuogos moters plakatas kabo, su skyle tarp koju jai. Jam sako va kai reiks ateik padaryk ir viskas. O ati dabar pabandyt galiu?..paklause jis. Nu tai bandyk…atsake. Nu pabande,sako…nu kad labai gerai, o rytoj galesiu?..Galesi atsake jam. O poryt?..galesi vel jam atsake. O uzporyt ar galesiu?..galesi, galesi atsake. O va diena po to ar galesiu?..o ta diena tai negalesi jam atsake. Jis klause…o kodel tai?
O ati va ta diena tu turesi uz sienos stovet!

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

supratau dzin69 tavo minti…Nekaltas Juokiasi

na manau reiketu kazka tokio brangausNekaltas bet tai tu turetum pati pamastyt ir jam tikrai bootu brangu…swarbu nudziugintTaip

am…brangaus jau as jam padovanojau…
bet, na musu pazhintis ir draugyste tai vienas didelis Joke’as Cha cha ta prasme vienas is kito prikolintis yra musu kredo Cha cha todel ir sugalvojau akd reiktu dar kazko tokio crazy’shko padaryt jam Nekaltas