Pokalbis apie musu kuryba

Pokalbis apie musu kuryba

Ar kas nors is jusu esat rase knyga/novele/eilerascius? As vaikystej rasiau daug vaikisku eilerastuku kurie keliuose stenduose mokykloj iki siol iskabinti,cia kazkur 8 klase buvo O dabar susigalvojau sau toki romana parasyt apie nelaiminga zmogu,kuris gyveno vienas po to susitiko mergina,kuria pamilo,jie pragyveno didelej laimej menesi o veliau ja nutrenke masina Nekaltas Tai va herojus lieka vienas,pradeda kankinti save ivairiausiomis mintimis apie gyvenimo prasme,veliau nori nusizudyti,taciau pamato savo meile kuri kaip angelas ateina pas ji ir ikvepia ji vel gyventi…na siaip siuzetas visai nieko,tik geram kuriniui reikia: 1)Plataus,praktiskai smulkaus veikeju jausmu,kanciu vaizdavimas,tamsiu tonu pranasumas ir tt…siaip mane nervina siuolaikiniu autoriu,ypac is vakaru knygos,kur rodos ir rasoma apie gyvenima bet viskas aprasoma taip deshovai ir kaimishkai,kad rodos ir vaikai to neskaitytu,arba pradeda ziaurias vos ne pragariskas kancias vaizduot…na nzn as siaip lenkas Drovus ir rasau ant popieriaus lenkiskai tai va kai parasysiu(o tai truks ilgai,nes daug ka koreguoju,keiciu) lenkiskai tai reikes ir i Lietuviu kalba isversti Nekaltas O kokios lietuvoje yra rasytoju asociacijos,susirinkimai? Drovus

vo cia dabar! Apakęs

nezinojai? As tai supratau dar seniai, kai jis parase, jog apie fule skaito zurnale “Pilka nozna” Cha cha… gal cia bus antras A.Mickevicius(A.Mickiewicz?) Cha cha

Tai idomu,bet gal lietuwiskai rasyk Cha cha Bet beje manau tas “idomus siuzetas” yra neidomus Cha cha

labux. tai ar tu apie musu kuryba nori shneketis, ar praneshti, kad rashai romana, ar suzinoti apie visokius rasytoju sambruzdzius? taip ir nesupratau…

cia tai jo… Apakęs Pavargęs Cha cha

Aš irgi rašau knygą. Apie liliputus. Jie man labai patinka ir labai juos myliu Širdis. Norėčiau įstoti į iškrypusių rašytojų sąjungą.

kaip sake vienas protingas zmogus, jei gali nerasyti, nerasyk.

olo, abejoju, ar tai buvo labai protingas pasakymas Nekaltas.

tai, kad tamsta abejoja, daro jums garbe, nes tai bene pirmas pozymis, kad smegenai yra naudojami Cha cha nesustokite pusiaukelej Juokiasi

underground zinai rusijos armijoj buvo tokia specialybe-****ris(kirciuok pirma skiemeni)…jo pareigos buvo landziot paskui generola ir viska uzsirasinet Cha cha ziuriu tu paskui mane landzioji ir viska apie mane rasai,teisei ir cia Cha cha malonu Cha cha PS.Rasykit ir jus apie tai,ka bandet rasyt kada nors Taipparasiau 11 puslapiu,gan vaizdingu Nekaltas

kazko nepamenu kad buciau teisej kazka apie tave buciau rases…tai nx cia tas najiezdas cadavotas generole? Cha cha

na, vyrai, nelinkite į asmeniškumus! būsiu pionierė ir grįšiu prie temos. sakai, apie kūrybą? na, rašinėjau aš kadaise. taip pat kadaise tą mano prozelę atsikapstęs litmenas siūlė dirbt, ale sutingėjau. dabar gal netingėčiau, bet tada labai jau nesinorėjo grafomanų lizdelio sukti Juokiasigerai, prisipažinsiu, kad visiškai patyliukais dar surimuodavau šį bei tą, bet niekad niekam nerodžiau - for what, taip sakant? niekad nesinorėjo pavirsti į būtybę, keliančią temas ‘‘įvertinkite mano kūrybą’’ Juokiasi tai taip ir liko kompe slapčiausiame folderyje. kartais atsiverčiu, pažvengiu iš kreivo šleivo rimo ir tiek. na, žinoma, dar į molį ar papje maše kokią mėgstu rankas sukišt, paminkyt. gal daugiau erdvinio mąstymo esu, ar ką, nes plokštuminiai niekad nesigaudavo, o tūriniai tokie pusė š.ūdo - kas nors pamato ir pasiima dovanų. tai gal ne visiškai klaiku Juokiasina, ir kaip toliau vystysis tas mūsų pokalbis apie kūrrybą?

na jei jau taip savikritiskai prisipazinai, tai turbut yra slaptas noras paviesinti shi bei ta “profu” Cha cha ivertinimui? Ar ne? Flirtas

matai, underground, atvirkščiai - jei norėčiau, gi tie eiliukai ant židinio stovėtų kaip skulptūrėlės kad stovi, arba būtų paviešinta, kaip kadais buvo paviešinta prozelė. o čia tokia neliečiama kertelė - kuri nei viešinama, nei kritikuojama, nei ja žavėtis kas teisę turi, nes šioje srityje tikrai niekada nežadėjau tobulėti. tai visiškai sau ir turbūt per asmeniška - kai pagaudavo azartas surimuoti ir dedikuoti Juokiasiniekada nenorėjau būti eiline banalia grafomane - tada jau geriau nebūti jokia. gal ir klaidinga ši mano nuostatėlė, o gal čia įgimta - mano senelis su mačerniu draugavo draugavo ir savos kūrybos niekam nerodė - tik po mirties paaiškėjo, kad vyras rašė. ir, yomayo, gerai rašė! prisipažinau šitą dalyką tik tam, kad pokalbis judėtų - kokia ta mūsų kūryba, kodėl, kam ir kur.

Nesuprantu tokio apibūdinimo - grafomanas. Jūs man, blondinei, paaiškinkit, kas per dalykas grafomanija ir kaipa atskirti grafomaną nuo šiaip rašyti mėgstančio žmogaus.

Pradejau rasyt romana bangos diary bet taip ir nepabaigiau Nekaltas kazkodel tai… Siaip rasau daugiausiai eiles piesiu, tapau paweikslus, patinka shokt is wisu meno rusiu tai kogero labiausiai prijauciu tam dalykui Girtas PAtinka teatras zodziu stengiuos kur tik galima daugiau dalywaut. Tik gaila su shokimu neturejau progos rimciau susidurti padariau kwailyste jaunesne budama atsisakiau sito dalyko Liūdnas dabar kaip to labiausiai trokstu salygu nera Nekaltas

kolkas pristabdziau rasyma,nes reikia gerai baigt semestrus Cha cha

vo cia dabar! Apakęs