pokalbiai

pokalbiai

mano nuomone telefono mob saskaita i menesi iki 150 yra visai normalu?
kokia jusu nuomone?

Ziurint kokios tavo pajamos. As stengiuosi, kad saskaita butu 50-60 Lt. Dar uz fiksuota turiu moketi apie 120 Lt (per 2 men). O siaip prakalbejimui ribu neraŠypsena

Ir dar žiūrint kokiu mokėjimo planu naudojies… nes jei kokiu extra tai normalu. Bet jei TOP50 tai gal daugoka… Aš nekaltas

bites studento

kol buvau studentas, buvau matyt i verslininkus… prabazarindavau po 120 lt… ir tai man atrode normalu… o dabar kai pradejau dirbti, kazkaip po 40 prasneku tik… Cha cha aisku yra darbo telefonas… Cha cha

nu reiks man irgi matyt suktis
po keliu menesiuku vien uz telefa dar vienas zigulys iseis

Ilgiausiai trukes mano pokalbis telefonu (mobiliu uz mano saskaita) buvo nuo 1 val. iki 1.5 val. Baisu net pagalvoti Šikšnosparnis O poto Bite kazkokias keistas zinutes siuntineja, tipo man liko 70% bendro kredito Šikšnosparnis

na mano!
iseina apie 80Lt,anksciau budavo apie 150Lt ir budavo normalu!
o dabar ir 80Lt. biski daugoka Aš nekaltas

kiek beprakalbetum, vistiek, kai reikia saskaitele apmoketi skauda sirdele… Šypsena Man pavyzdziui kaip tik siandien atejo 215Lt… labai jau nekas… kazko tos saskaitos kuo tolyn tuo didyn… Liūdna

man tai butu visiskai nenormaliaiCha cha sakes - studentiskas bankrotas!Apakęs

Na ziuriu chebra jus taupiai gyvenat. As turiu TOP-3A tai gana pigus planas, bet vis tiek praeita menesi buvo 273,59 lt. O siaip rekorda turejau400 lt. Tada tai jau man kliuvo, beje as nedirbu as studentas.Cha cha

Na jei pinigine leidzia tai ir 300 visai normalu. Cia mano vienas draugelis tiek privaro Šypsena. Na o man tai biskutuka perdaug Šypsena

Nezinau kaip pas jus ,bet as prakalbu mazdaug po 50-70 svaru per menesi ir man daugoka ,bet kad kitaip neiseina.Kaip reikia moketi tai

Siaip stengiuosi daugiau 100 Lt neprasneketi, bet kazkaip pastaruosius men maziau 150 lt saskaitos negaunuCha cha Jei kalbet apie rekordus, tai maniski pries pusmeti 2 400 Lt prasnekejo (siaip nevirsija 1000 Lt). Isvada - jei jau nuvaziavot i Rusija, telefonu geriau nesneketi Taip Nes minutes kaina i Lietuva - "tik" 16 Lt