poezijos konkursas

poezijos konkursas

kurkit mazeusiai ketureili apie banga, kas laimejo ir top 10 bus paskelbta geguzes 9-10 dienomis

as dalyvauti irgi galiu

Banga, Banga,
Tu grazi, i bezdzione panasi
Tau tik truktu uodegos
Kad kabetum ant sakos.

i gramatines ar skirybos klaidas neatsizvelgiama

siaip tokia tema reikejo siulyti kulturoje…ten tikrai atsiras daugiau norinciu ka nors parasyti…Nekaltas

palik mane…
palik nuskesti…
as noriu skesti i-nete…
as noriu skesti bangoje…

Šypsena

Nekaltas gal ir sueiliuosi kanorsCha chaCha cha

Jeigu netingesiuLaimingas

Bet cia ne tavo eiles!!!Mirktas kazkada tokias gavau nuo seses i atminimus man parase-baisiai supykauŠypsena

Banga,
Ant bangos,
Po banga,
Bangoje
Skesta, nuskendo, nuskes
Smegenys,
Mano, tavo, jo ir jos,
Bandydami gauti atsakyma
I forume palikta klausima…

poezijos virsuniu vakarelis praktiskaiŠypsena

Brangioji geriete,man jusu eiles patinka,bet primena lietuviu kalbos pamokas As tu jis ji…Mirktsiandien as priekabiausiu…zinai is pavydo,kad pati nieko nesukuriu
NekaltasJuokiasi

prie ko tas "as tu jis ji?"

Prie mano tavo jos ir joMirktNU nesinervuok,as gi siaip tik per danti traukiu-as ant saves cia pykstu,kad prie kompo per ilgai sedziu uz tai ir kabinuosiMirktretai tas buna,leisk man pasikabinetiNekaltas

pykt tai as nepykstu…
ir nesinbervuoju
beto nematau pagrindo tau kabinetis prie tu ivardziuŠypsena

As irgi jokio pagrindo nematauŠypsenatiesa pasakius,per kitus forumus tu man kaip tik kazkoki faina ispudi palikaiMirkttai gal ir kabinejuosi del to-zinai toks posakis yra,jei patinka tai ir kabinejasiMirkttai vat ir prikibau prie tavo zodziu…kaip ta erke
Baisu

labai malonu, kad patikauŠypsena Šypsena

Ir profilis irgi idomus pasirodeMirktO mano svarstykliu lekste svyruoja kaip visada-krastutinumai-pirma prikibau,dabar komplimentus beriuLaimingasSiaip nesu priekabi ir zinok tavo eiles tikrai fainos…tik siaip kartais blevyzgoju…bet jei kas tikrai nepatiks tai resiuCha chagal…Laimingas

niu aiskuŠypsena niu as buna ir prie zmoniu prisiknisu, nes smagu pvz matyt kaip jier erzinasi, bet jei zmogus nesinervina, tai ir prisiknist kazkaip neidomu Šypsena))

O davai Tragikomedija tu dabar imk ir susinervink!Šypsenanee,jauciu neisvesiu taves is kantrybesMirkt