Po vakarykštės audros ir elektros dinginėjimų nustojo veikti kompas.

Po vakarykštės audros ir elektros dinginėjimų nustojo veikti kompas.

Vakar vakare prasidėjus audrai, kažkur sekundei dingo elektra, kompas persikrovė ir veikė kaip veikęs. Nakčiai išjungiau, bet palikau įjungtą į rozetę. Ryte kai atsikėliau elektros nebuvo. Kai atsirado, mėginau įjungt kompą, bet iš jo visiškai jokios reakcijos.
Ar galėjo taip atsitikt, kad išjungtam kompui per tuos elektros dinginėjimus naktį kažkas atsitiko? Jei taip tai kas? Mėginau viską atjungt, palikau tiktai motininę, maitblokį, vaizdo kortą ir monitorių. Taip pat nulis reakcijos. Kame replės?
Anksčiau juk irgi kartais dingdavo elektra, bet jokių problemų nepasitaikydavo. Nejaugi motina sugedo? Nustebęs

pagrindinio stekerio einancio i motinine (daznai eina 4 kontaktu ir vienas ilgas su 10+) zalia ir juoda laida trumpam uztrumpink. jei neisijungs-manyk kad matinimas isejo

Kaip kompą įjungi būna koks nors garsas. Dirba ventiliatoriai

man taip budavo su elektros dingimu, bet istraukdavau laida ikisdavau atgal ir vel viskas kaip buve

Ne, išvis nulis reakcijos, niekas nedirba, jokio garso.

Jei kompe visiskai 0 reakcijos, tai sugedo maitinimas. O jis sudest nuo elektros sokinejimu, nors ir PC isjunktas, galejo. Paciam man tai yra buve. O jei tikrai sugedo maitiminas, tai galimas variantas, kad jis pries mirdamas su savim ir dar ka nors pasimt galejo… Taip jau buna su tais PC.

krc matomai numire maitinimas kompo,jai pats nesupranti tai tenai nelysk,jai supranti isiimk maitinbloki ir tenai saugiklis gal jis nusoves.

Tai vat kad patį maitblokį ardyt pats bijau, bo ten WARNING didelėm raidėm parašyta. Duosiu kam nusimano kad pažiūrėtų. O ar gali rimtai būt kad maitinimas išjungtam kompui ir dar ką numarint galėjo, kaip čia kažkas sakė?

Kartais upsas reikalingas būna Mirkt

visokiu bedu gali buti,bet kompas turi isijunkti,dirbti kazkas.
dabar jai givybes nera bus maitinimas susiknises.

Jo, dabar ir aš apie tai susimąsčiau. Bet ar UPS gali gelbėt nuo tokių bajerių kai išjungtas kompas nusprogsta?

Beje dėl maitinimo blokų, tai jei anas negyvas, tai kokį tenai dabar pirkt? Bo kompas tas tai senokas jau, 633 celeronas, nepamenu net kiek metų jam. Nežinau kas ten kaip pasikeitę dabar. Žiūrėjau savo pirmo pentiumo maitblokį dar, tai ten išvis jungtis į motiną kitokia. Ką patart galit?

Upsas ir skirtas nuo tokių bajerių gelbėtiŠypsena

turiu senuko maitbloki kaina sutartine.
veiksmas siauliai.

Nekas, Vilniuj veiksmas, kuris vadinasi sesija dabar Cha cha

nesk maitbloki gal tik saugiklis bus nukepes.

reiskias susvyravo itampa, elektros dingimas nelabai ir kenkia, bet vat itampos padidejimas tai BaisusKanda dziaukis kad telikai, saldytuvai neiskepe.

Orkaitė įsijungt nenorėjo pirma, ale suveikė poto. Daugiau lyg viskas veikia. Kad ir kompas kitas sveikas.

Autoriui:
Kaip jau ir sakė, ištrauki maiteką iš PC, įjungi rozetėn ir tada su kokiu laiduku ar pincetu užtrumpini didiausios jungties žalią laidą su juodu (ir laikai užtrumpintus, o ne kaip čia kažkas rašė - "trumpam").

Jei kūleris nesisuks, nešk tiem, kas nusimano. Greičiausiai, jei ne saugiklyje bėda, pigiau kainuos įsigyti naują…

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/348183.46
1-=(1181278303