po diagnostikos


po diagnostikos

labai neblogai nuteike,prie ridos nelysta 99%,motor ok,klaidu nera Gerai 20lt sumoketa per 10m sake 4bmw dyzelis,kuriam nekrusti km

Bl man tu momentiniu sanaudu bmw rodymas tai Kvankt? Šypsena nepatinka nors tu ka.

kiek kw ?

doktore, neguosk saves blia Cha cha reikes man diagnostika nuvaryt.

is kur zinai ,kad nelysta? vakar 523 nuvarem i diagnostika.is starerio nesiveda,o patempus uzsiveda.pavazineji ,sustoji,nueini alaus,ateini nebesikuria Pavargęskaina nuo 60lt uz diagnostika ausegroj

ziedai prikepe

heaton>as nezinau,diagnostistas sake Cha cha siaip girdejau,kad lyg kazka padaro jau,bet bent jis garantavo,kad tikra rida,o ir siaip bent is visu mazgu matosi,kad nera nujotas Nekaltassharr>pasimk bendzino ir ziebtuveli Cha cha

heaten ka diagnostika parode? panasus simptomai kai holo daviklis nusprogsta bmw.

doktors, čipuosi?

robis>dar iki cipavimo daug sudais plaukt pries srove Cha cha tepalai,filtrai,kaladeles,padangos,ziemines padangos,ziemai ratlankiai ir tt Ufff

nezinai kam Mobilusis?

zinau kam Mobilusis lyyyzingu dOsi? Juokiasi

kai turesi lytu- atidOsi

o ka turi pasiulyti is mano pateikto saraso? beja,kokie teplai bega i sita grabovezi?

sekasi tau su masinom pastebejau Gerai

bura kas per Mobilusis

tepalas su mc3 priklauso sitam, turiu, jei idomu- orginalo

diagnostika pasake kuro siurblys.kaina su viskuo bus 300lt.cia normalu?pakeis naudota siurbly kaip supratau

jeigu dOs garantije - visai normali kaina manyciau.