plyz padekit

plyz padekit

gal kas nors galetu pasakyti kur galima parsisiusti mp3, kad nereiktu registrintis ir naudoti jokiu programu nes ash negaliu niekur connectintis Liūdna

Tarkis su tais,kurie kaupia nusisiurbe failus,per pasta permest ner sunku

tai kad mano kompas ne vieno tinkliecio neranda, net kaimyno kompo, o ka jau kalbet apie kazka toliaw Liūdna gal kas zino koki ftp saita kur galima mp3 parsisiust?

Ka reiskia neranda?TAi paprasyk kad kas bent jau neighborhooda suinstaliuotu,ir is vis -tu ka ,be windowso kazkokios muzikos nori,ar as kakzka painioju.Kas y kompa instaliuota?Tikiuos ne vien nortomkomanderisCha cha

neeeee… mano kaimynai turi ip adresus tokius kaip 193.219.166.213 ir tt, o pas mane tai automatishkai ip isrenka. ir jeigu as pasiimciaw ip pvz 193.219.166.212 tai matyciaw visus kaimynu kompus bet dabar mano ip 10.0.4.3 Nustebęs ir neranda kaimynu ni chira per jokiu neiborhoodus nei per find computer, o kitu programu negaliu naudot, nes adminas ir vel interneta atjungs Cha cha

Xmmmmmm-klasuk ,nznju,gal IT forume pasiteirauk?TEn vistiek daugiau ismananciu,juoba ir xebra geranoriskaAš nekaltas