pls. padekit NOKIA 6210 + ir -

pls. padekit NOKIA 6210 + ir -

nkoia 6210 + ir - nes ruosiusi pirkti ir noreciau suzinoti ar verta isigyti tokia nokia

++++++ : daug pliusu
— : nedaug minusu
pirk, geras telefas gi Šypsena

Biski jau didokas!! Ir daznas su smegenim bugovom,nemazai luzo visiems laikams!!
Siaip tai is visu telefu yra pats patvariausias,lenkia Visus Siemensus M,ir Nokia 5210,Ericsson R310.
Cia statistika isbandyta bandymuose!!

turjeua toki,pirkau is Bites,geras telefonas,man ji neluzinejo (kiek pas kitus girdejau budavo taip),gal del to,kad pirkau is salono,pardaviau del to,kad kita isigijau,ir biski didelis jis man buvo.bet siaip tai Gerai

• : viska pasako tai, kad kazkada buvo geriausias telefonas Cha cha
  • : rizikinga pirkti be garantijos, nes pasitaiko bugu - ekranas kaip 3310 pakrenta Liūdna O daugiau viskas liux

Na dar su antena buna pravalu Liūdna Ta prasme, su filtrais - na bent jau man tokia problema buvo ir keliem pazhystamiems… bet sheip aparatas jegishkas Gerai

hashe

Nors 6 nokia geriausias ish nokiju bet tai vistiek nokia geriau jau patarciau tau pirkti siemensa koky S45 ar ME45 ar M50 tai zinosi kad turi tikra telefonaCha chaCha chaCha cha

kad tu lygini sena telefona su naujais 6210 gal jau 2 metus kaip yra, o tie kaip sakant dar sviezi Cha cha juos reiktu su 6510 lygint ir pamatysi, kad Siemens dar iki NOKIA toli Liežuvis

Minusas-labai labai labai stabdo meniu … O dar kai telefonas pabuna zemesneje temperaturoje … o siaip tai super aparatas Šypsena))

neblogas Taip…turiu keleta dainu Gerai

na sito tai dar negirdejas… Liūdnas

mhm…