Plionke uz 1.5k€

**** prota

turi draudėja kas gali pramušt?

seniau pramusinejo man mano brokere, kol karta per daug neprisisnekejau Juokiasi, kam reikia. pradejo inksti, kad nebegali, nors tikrai gali- gonit. tiesiog man nebepramusineja.

Del duomenu apsaugos to istatymo dabar bijo

bet gali! **** prota, kad nebedaeina iki tu duomenu.

Paliubomu mato, gi kainą skaičiuoja pagal savininką.

Jau pries kokius 5metus girdejau, kad stambios brokerines/draudimo bendroves uzrauke tokius “paziurejimus”. Jei ieskodavo duomenu ir neskaiciuodavo pasiulymo, turedavo duot ataskaitas ant kilimelio kam/kas/kaip naudojo tuos duomenis gautus

as pats kazkada tuos draudimus darydavau, gauni lentele su kodais, panasiai kaip elektronine bankininkyste. bet tu prisijungimu nieks nereglamentuoja, juk paskaiciavus zmogus nebutinai turi pirkti.

Nakciau, as 2006m jau vasarom ir savaitgaliais sededavau ir draudimus darydavau 16m pacanas, anksciau buvo anksciau. Tuo metu galejai kokius nori duomenis gaut, taip pat ir susijusiu asmenu, duomenu bazes atviros buvo

Jo…del BDAR dabar sikna su tais duomenimis… paskambino is VIASAT(padlos pastoviai skambineja), tai liepiau pagal nauja reglamenta istrint mano duomenis is ju sistemu…vsio ramu… Dabar tavo duoemnis gali matyti tik tie, su kuriais turi reikalu(daves sutikimus), kiti neturi teises, o jeigu isplauks, kad nutekino tavo asmeninius duomenis kokia imone,tai baudos iki 20mln evru. Dabar net kameras reik nusukt taip, kad nepazeistu BDAR, o i kiekviena uzklausima kaip apsaugoti savo turta imonei, atsakymas paprastas “Visais kitais imanomais budais” Cha cha