Plintuso kurinys

northrip , kekvienam savo… laip pavyzdys: as savo Mobilusis turiu 6 metai ir net nezadu keist, kol jis veikia, bet zinau zmogu kuris turejo visus 4 Iphonus, ir dabar 5-to nori…

na cia kaip ir ne gamyba to koto. o tik surinkimas Panasiai kaip Petruskevicius yra damu aprengejas, tai as kotu aprengejas Cha cha parenku aksesuarus ir aprengiu Cha chaaciu uz komplimentus podruzkes Flirtas

(na cia kaip ir ne gamyba to koto. o tik surinkimas Panasiai kaip Petruskevicius yra damu aprengejas, tai as kotu aprengejas parenku aksesuarus ir aprengiu aciu uz komplimentus podruzkes ) O as jau galvojau , kad reiktu ir man uzsisakyti Cha cha

va is ko padaryta:ebay.ie/sch/Fishing-/14104/i.html?_catref=1&_fln=1&_ssn=mar ciaazevedo&_trksid=p3911.c0.m282ctsfishing.com/colors.phpmudhole.com/Shop-Our-Catalog/Aluminum-Seats/U-18-Fly-Seatmudhole.com/Shop-Our-Catalog/PB-Fly-Guides_3mudhole.com/Shop-Our-Catalog/Fly-Rod-Building-Thread

Man kazkas sake ,kad uz reklama mokama Nežinau

kieno reklama ? Juokiasi

Plintuso darbai Gerai Taip, nėr čia ką ir daug kalbėti Labas

Gerai Apakęs

as tai cia kazko neikertu, ar cia brolis lietuvis ismoko blankus is anglies vyniot ? ar tik ziedus prisabacint ? reiktu dar paaiskinamojo rasto prie sitos fotkes, kas ir kaip. Bet jei visi sako kad cia liuks, tai tada liuks Gerai Cha cha

Klausimas Plintusui iskilo: Tamsta ziedus sudedi pagal kazkokia tai patvirtinta teorija ar turi galimybe isskaiciuoti kur kokio svorio ziedas reikalingas ir kaip jis paveikia busimo gaminio akcija? Taip klausiu,nes esu mates surinktus 2 spininginius kotus,surinktus skirtingu meistru ant to paties custom blanko ir kotai pagal savo akcija skyresi ziauriai.Tai cia tik viena klausimo puse,o ar jus ir kiti Jusu kolegos-auksarankiai esate isitikine,kad pagal kazkokius nerasytus kanonmus surinktas kotas dirbs taip ,kaip buvo sumastytas paties blanko gamintoju? Neptriimkite kaip priekaista,tai ka cia parasiau, tiesiog man tikrai pasidare idomu ant kiek geresni daiktai gaunasi,kai yra surenkami handmade budu ,nei pvz.paties gamintojo produktas.Man sitas klausimas jau senokai neramina,kai palyginau man Stanciko surinkta kota ir toki pati kota,kuri surinko kazkoks baltarusis.