Plaukiam laivu per bangos vienišius

gydysit mane?? ir rupinsites? Šypsena

as irgi taip manau Šypsena… o dar tie bebrai… reikia Taip

Manau reiia paskiepyti ir ne tik jį, bet ir visą įgulą kad neapsikrestų

kazkam negera?! vaistuku prasom Žvaigždė
Cha cha

man kazkaip skaitant jurlige sueme Veee

kaip matau tu nepazisti laukiniu juru bebru… jie puola buriais ir mirtinai… t.y. jei jau kanda tai kabinasi i gerkle ir niekada nepaleis net jei teks zhuti (vat kur pasiaukojimasNekaltas)… buvo toks atvejis kazkokiam kaime prie Liepojos kai vienas sergantis bebras (sergancius narius bebru bendruomene isvaro is savo tarpo, tada tie pavieniai bebrai tampa dar labiau pavojingi, nes nebeturi ka prarasti ir tampa visiski kamikadzes)… tai apie Liepoja… tas bebras pradejo slampioti per ta kaima, aisku zmones buvo evakuoti, iskviestos karines pajegos, atvaziavo vienintelis latviu tankas… tai tas bebras perkando tanko viksra, po to per vamzdi ilingo i tanka ir tiesiog zaibiskai isikibo vienam tankistui i gerkleTaip, kiti tankistai aisku iskart pribaige ta bebra, bet atplesht jo nuo gerkles net ir negyvo niekas nesugebejo… tankistas dar buvo gyvas, bet niekas negalejo suteikti jam pagalbos ir tas nukraujavoTaip… baigesi tuo kad tankista laidojo su bebru.
vat tokia graudi istorija, tai zinok skiepai nepadesNekaltas

Cha cha

[quote]Richiokas rašė:
Kokia is Laumes vireja
laive turi buti "KOKAS"
ineto juroje virtuve turi tvarkyti stipri vyriska ranka… tokia kaip manoKietas
[/quote]

Kad pas jus laive kokų jau ir taip nemažai…NekaltasTaip


Iggy Pop - Cock in my pocket Cha cha

nius tada as busiu kapitonasCha chaTaip nors praktikos dar nelabai turiu, bet juk niekada ne velu pasipraktikuotTaiptad jei Maruxz perleis man savo pareigas, tai buciau dekingaTaipMirkt

gerai rinksim naują, kadangi išeini savo noru negausi išeitinės kompensacijos

Kokia is Laumes vireja
laive turi buti "KOKAS"
ineto juroje virtuve turi tvarkyti stipri vyriska ranka… tokia kaip manoKietas

As kapitonu nelabai galiu buti, nes tai atsakingas darbas, o Bangoje as vis reciau ir reciau LiūdnasBlogai

man kazkaip graudu pasidare- rankyciu bemojuojant nepaskaudo Nekaltas… lipk ant denio, veliau kai bus seimininke tarkis su ja…

tu gal ir ne, bet jie manau tai ruosias Kanda, kaip nori as tik paklausiau… Cha cha

o kam man skiepytis…?Cha cha nesiruosiu su jais kandziotis… o valgys juos tai keleiviai… as gyvensiu tik ant kontrabandinio alkoholio ir cigareciuCha cha

hmz…na sugalvojau - as busiu tiesiog keleive ir stebesiu visus dirbanciusTaip tai yra trukdysiu dirbtCha cha

pasiskiepyt nenorite (bebrai laukiniai, gali but pasiute) Nekaltas

nu tai traukiusavo gitarele, senai begrot derinu ir plaukiam
kaip vikingaiŠypsena

ir as noriu i igulaŠypsena
Jei labai reikia galiu junga pabutiCha cha

as galiu gulet hamake skaityt ir gert kokteilius Cha chaCha chaCha cha bo esu senas ir dirbt netinku, nebent linksmybem ir pramogom DCha chaCha chaCha cha

As kapitonu nelabai galiu buti, nes tai atsakingas darbas, o Bangoje as vis reciau ir reciau LiūdnasBlogai