Plaštakių apkerėtas

Plaštakių apkerėtas

Mane seksualiai traukia tik laisvo elgesio merginos, bet iš tikrųjų pamilti, rimtus visaverčius santykius galiu užmegzti tik su padoriomis, pasitikėjimą keliančiomis moterimis. Deja, būnant su tokiomis miegamajame kibirkštys nežyra. Norėčiau vesti, svajoju sukurti darnią šeimą, tačiau trokštu jaudinančio seksualinio gyvenimo su savo žmona.Neketinu lakstyti pas prostitutes, kad pasitenkinčiau. Ką man daryti? Baisu
Čia tokia problema iškilo mano draugui. Padėkite prašau.

nieko nedaryk,svajok toliau…Laimingas

Cha,matyt dar nebuvo sutikęs padorios,pasitikėjimą keliančios moters nuo kurios jam lovoj ne tik kibirkštys byrėtų,bet ir širdis sustotų.Jaunas matyt dar,tegu pirma išsilakstoKietas

Sveika kauke,aš tave pažįstuJuokiasi

Isigyk kibirkščiuojančia pripučiamą lėlę/

blin… Baisu

merginos nicku kalbantis vyras??? Apakęs

Nu bliamba tik daba pamačiau ,turbūt per daug išgėriauBaisu

Kazkaip as irgi neikirtau jis, ar ji cia rasoApakęs

su elementais/akumulitorium ar trifaziu maitinimu?

Yra tokie gyvūnai kai reik patinas kai reik patelė tai gal ir čia hibridikas?

Gerai

Idomu kas ieina i padorumo savoka?Nekaltas Ka tavo draugas laiko padoriu.
Jei padoru, kad mergina/moteris yra laisvo elgesio, bet tik su savo vieninteliu, t.y. sexe jai tabu nera - tai tokiu padoriu moteru yra, tik reikia atrasti tokia Taip
Kita vertus, jei tikrai myletum - miegamajame ir ne tik - kibirkstys zirtu.
Kol kas cia matau tik teorinius pamastymus Taip

Mano vyras irgi kazkada yra sakes, kad jis su moterimi, kuria myli negali sexualiai visiskai pasitenkinti. Tada ja gerbia ir panasiai… na ligonis ka padarysi Cha cha Bet jam pasiseke, man panasiai irgi Cha cha Kai labai myli(tikra meile), tad prioritetai kitur dedami, sexas lieka nebe pirmoje vietoje
O mano nuomone, kad geram sexui reikalingas atstumas…bet ir pasitikejimas ir meile.
O va pries pora dienu vienas vyras protingai filosofavo, bande tokiu budu mane i lova prisiviliot Šypsena , taigi jo mintys: glamones yra daug intymesnis dalykas nei pasi…, nes glamones reikalauja emocinio rysio, jausmu. Jei to nera, apsikabinus buti yra praktiskai neimanoma, o sexualiai pasitenkinti visada galima.
As pasirenku vyra, su kuriais galima be kompleksu pasimyleti, bet po to, butent po to su juo apsikabinus ir uzmigt galima. O jeigu jis dar sugeba laisvas but, tai is vis idealas. Isvis santykis tarp buti laisvam, nepriklausomam(tiek vyrui, tiek moteriai) ir jaustis, kad jus priklausot vienas kitam- cia manau pati sudetingiausia ir priestaringiausia erotikos, sexo ir meiles formule.

ir vel ta pati problema?Kas tau darosi-man neramu

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

monserat, TaipGeraiCha cha