Pirmoji zvejyba

autorius neblogai ivaldes klaviatura Geraiseniau buciau sakes plunksna Šypsena

Kietas To linkeciau ir ateityje, nes fantazijos zmogeliui kaip matyti uztenka… Mirkt

Siulau rasyti pratesima, manau skaitanciu netruks Šypsena

Matau raso mano buves klasiokas (paziurek i mano profailus, 12g) Apkabinimas LabasNenusimink, kitas kartas bus geresnis TaipMalacius, graziai aprasei Gerai

Visi jus is 12g tokie dizaineriai. As is 12a Apkabinimas Bučkis Cha cha

Blia, apsizhvengiau iki asharu. O ir rashymo stilius labai manajam artimas. Liuks produktas. Siulau shiek tiek padailinti ir siusti zhurnalui - kogero ishspausdintu. P.S. O tesinio tai laukiam.

ta pati ir i linksmybes idejo Šypsena

As per pirma zvejyba Mituvoj 8 zuvikes pagavau Šypsena

ir zvejams.lt

va va Mituva, Kupiskis Šypsena

ir zvejokliuose, su autoriaus sutikimu Šypsena

Reikejo pasiimt koki zveja nebutu tokiu problemu, as savo zmona irgi mokinau zvejot ir visai gerai sekes, o viena zmogu tai taip itraukiau i zukle kad dabar jis 20 proc. savo pajamu ishleidzia zvejybai( tikriausia jo zm,ona mane keikia) turi motor. valti echolotu jau nekalbu apie visa ziemine, karpine iranga, o pradejo nuo skolintos balalaikos

Geras Juokiasi As savo pirmos zvejybos neprisimenu, per mazas buvau Pavargęs Na ir algele jei man uz 20 % tiek iseitu, nors per 2 metus Apakęs

Nu jo, pats tinkamiausias laikas žvejybai nuo 11:00 iki 13:00… PavargęsJuk nuo 18 ir prasideda vakarinės žuvų linksmybės… Cha cha

Plia susimaisiau is kokios as ar 12a, ar 12g. Lygtai 12a, taip kad slow down Cha cha

tikrai cia su tokia zvejiba jauciu pagausi koki astunkoji Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi