Pirmoji meilė

Pirmoji meilė

Geras seni,taip ir toliau…

nu gal ir neblogai Nekaltas

nzn, bet likau nesuzaveta Nekaltas

Keistai, bet gana idomiai Apakęs

sitas irgi neblogas! Cha cha

anie geresni , sitas kazkaip nzn, nelabai… Nekaltas

Geras Cha cha

-Šiandien bus puiki diena! – pasakiau sau pakilęs iš lovos ir pastebėjęs jog ji sausa. Padaręs rytinę mankštą nusivaliau spermuotas rankas. Atsigėręs vandens iš klozeto nupėdinau prie veidrodžio. Prisijuokęs iš prieš mane stovinčio degrado nuėjau kraustyti broliuko kiaulės taupyklės. Sukrapštęs 2 litus pajutau man nesuvokiamą skausmą… apsidairęs pamačiau apsiašarojusi brolį liūdnu žvilgsniu, tada skausmas padidėjo… Ai koks skirtumas pagalvojau ir nuėjau ko nors užvalgyti. Išvydęs, kad yra tik žiurkių nuodų pasisveikinau su motina spjūviu į veidą. -Hičai, išsitrauk peilį iš nugaros ir daugiau nežaisk su brolio daiktais! –liepė ji valydamasi veidą. Atsiprašęs paklausiau kodėl senelis guli po stalu. -Turbūt pusryčiavo - atsakė ji. -Vargšelis – iš mandagumo tariau ir nuėjau į kiemą. Nusirengęs bandžiau dezinfekuoti žaizdą sniego pagalba. Tą padaręs išvydau aplink save susibūrusią minia žmonių. - Jis nenukraujavo! – šūktelėjo kažkas ir visi nusiminę patraukė savais keliais išskyrus vieną merginą. -Kaip jautiesi? – paklausė rūpestingoji panelė. Vos ją pamatęs įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio.Širdis ėmė smarkiau plakti, tad pagalvojau, kad būsiu atviras ir prisipažinsiu ką jai jaučiu. -Gerai, einam pasimylėti? –tariau tvirtu balsu, nors prisipažinsiu labai jaudinausi. Negalėjau žiūrėti į jos sumišusi veidą, tad nusiėmiau akinius ir laukiau atsakymo. Kiekviena sekundė man slinko lyg visas gyvenimas, o akimirka lyg amžius. Supratau, kad amūro strėlė praskrodė man penį. Prisiminęs meksikietiškas muilo operas supratau, kad ji turėjo atsakyti greičiau. Iškart susirūpinau, mane užplūdo visokiausios baisios mintys: gal ji nualpo iš netikėtumo, o gal ji turi vyrą ir nežino, kaip ji palikti dėl gražuolio Hičo? Ta nežinia mane vedė iš proto, tad nebegalėjau daugiau stovėti nieko neįžiūrint. Užsidėjau akinius, bet mano nelaimei merginos neradau. Tuomet supratau du dalykus: 1. Pamėčiau 2 litus; 2. Amūrui baigėsi strėlės tad ten buvo peilis.

ziauroka,bet fantazija veikia Cha cha

ujee Cha cha

sitas nekoks Blogai

fe… Veee

irgi visai nieko Gerai

Neblogas Cha cha

super Gerai

jo bichas tau gerai. gal tai ,meile" ka as zinau Nekaltas Kietas

Gerai