pirmas pasimatymas!?

pirmas pasimatymas!?

tai va tokia situacija: susipazisti su vaikinu, po keliu dienu jis tave pakviecia susitiktiŠypsena KA SU JUO KALBETI KAD BUTU TIKRAI IDOMU IR PALIKTU ISPUDI???Šypsena tuo labiau, kad jis pats neatrodo kalbus ir sako papasakok ka nors apie saveŠypsena ka jis butent tikisi isgirsti? gal ir kvailas klausimas, bet man kazkaip idomu pasidare isgirst vaikinu nuomone…(siaip tai as kartais galvoju, kad per daug kalbu ir perdaug apie save pripasakoju pirmam kartui)Tūsas

Tiesiog improvizuok. Pasakok apie savo patirtį, juokauk, domėkis tuom žmogum.

oi kaip nepatinka man ta fraze: "Papasakok ka nors…"VeeeŠypsena
o siaip,visoki zmogiuku buna…su vienais sklandziai bendravimas vyksta…su kitais tik apie mokslus galima kalbet,o dar su kitais visai neimanoma bendrautCha cha

toks jausmas kad tikrai pirmas pasimatymas…Cha cha

tiesiog buk savim, tai visada geriausias pasirinkimas, kad ir kokia esi…saves nepakeisi Cha cha

n* eiti, jei per niekur nesueina mintys?.. o ties kuria vieta "sueina", at ir kalbekite… o jei jis neko nekalba… taj ka as zn…

Kalbek apie tai kas jam idomu ir siaip bele ka.Prisimink komiskas istorijas.Uzvesk diskusine tema.

Pasakok tai, kas jo neisgasdintu!!!Tai kas tau patinka, ka megsti ir kelis savo juokingesnius ivykius, kuriuose nedalyvauja tavo buve…

svaik belenka svarbu risliaii O sheip jej rimtas pasitaikys taj net nereix ka nors galvot nes viskas ir taip isheis is lempos ir ttt Patikrinta ir garantuota baj Tygas™Baisu

Bile tik snekek ir viskas Cha cha

taip,. jei jis nesnekus - tu snekek uz abu. stenkis pajuokaut(asmeniskai as labai megztu tokes prikolnas panasMirkt), bet pasistenk pasirodyt kad ir nekvaila esi (na man patinka protingosMirkt. BET: nesnekek visa laika viena! stenkis sukurt DIALOGA! obo vienakart kai as buvau tokem pasimatyme, tai ta pana tiek snekejo, kad as neturedavau kada ysiterpt… man tai lab nepatiko, atrode kad viskas kas jai rupi-tai ji pati. tai vat, stenkis rodyt demesy. seip as megztu svelnias panas, tai visad stengiuos issiaiskint ar ji tokia… tai vat, aisku cia kiekvienam ackirai, bet visgi manau, kad pana turetu tai kuo dazniau rodytMirkt tai siam kart tiek:] gud lak!

nu ka papasakosi tas nepadarys zalos tau.juk geriau kalbeti nei tyleti Mirktbe to bachuriukams patinka klausytis,o kuo jis zinos apie tave daugiau tuo jam geriau!

kai tik ieisii, parodyk prezervatyvus ir iskart
uzbegdama uz akiu rezk---->>>>>>>>>
mano ketinimai garbingi
Cha cha

baik jau taip nieko nebus.turi buti taip karocia jei neiseina gero bazaro pavaryti,tai pakviesk ji i kavine ar bara na ko nors stipresnio isgert.patikek isgere bachriukai ne tik kad netyles bet ir papassakos tokiu dalyku kad tau saldu net pasidarysMirkt

Svarbiausia buk atvira, nuosirdi, buk savimi, o taip issiaiskinsi ar vertas jis taves! Tiesa vistiek isaiskeja!

buk atvira sako - pvz papasakok jam kiek kartu , kokiom pozom ar siaip kokiu nuodemiu pridarius siam gyvenime , jam turetu patink , nu man tai tikrai patiktu jai taip pradetu atviraut per 1ma pasimatyma NekaltasTaipLaimingas

Geriau patylekit ir alaus ishgerkit.

nu ka as zinau jei tai pradesi pasakotis tai net nepastebesi kad kalbiesi viena.niekada nepasakok savo imtymaus gyvenimo.na nebent jis pats paparasys.ir jei prasys tai jau nepasakok kokiom pozom ir kaip…

A turi?Laimingas