pirmadienis

leprikona turit omeny, kuris vira padare lekrikonu? Cha cha

lektuveli nusipirko ir isskrido , bet zadejo sugryzti Nekaltas

ird.lt/paieska/getImage.php?id=635593 Da viens leprikons, buves dalyvis čia senai senai Cha cha Atidarė vieną eshopą, pavyko bankrutuot be didelių nuostolių, su antru eshopu išmaudė netik draugus bet ir gimines Cha cha Tuo pačiu ir užbrido iki paieškos Ufff

xm… kur jis man matytas… Nekaltas Nekaltas Nekaltas Juokiasi

o kas čia toks, drako? Nekaltas

kazkur man jo portretas matytas Kanda

Nenustebčiau Cha chaSigitas Berškys

nu uz donata duda biski sustresnis Juokiasi

blia, gal ir aš galiu paduot pareiškimą, sakysiu paprašė nupirkt iš SD prekių, bet litų negrąžino, visus meilus turiu, pažadus irgi, pavyktų kažin Cha cha?

baudziakas ne, jei neirodysi, kad is pat pradziu turejo tiksla tau nemoket. Prisiteist gali, bet gali paaisketi, kad nera ka paimti, nebent analizus, o ir tie gali buti blogi Cha cha

Kiek info radau tai ten ant ano kaba jau sumos su 5 nuliais Nekaltas Aš su 600lt būčiau paskutinis eilėje Cha cha

eina na kaip Sigutis nuėjo žemyn… Tikrai nesitikėjau, kad kada nors taip sužibės Ne Blogai

Atgaminau Sigi. Audi klube mano dalyvavimo metais reiskesi. Na, nesamgu.

Yes, su Bajoru anie draugeliai buvo, gausiai Sigis visur dalyvaudavo Šypsena

cia dalyvis nebuves, bet viena karta anam teko gert kazkada su mano naparniku pas mus patalpoj. jau tadaaisku man buvo kas do fruktas, bet kita diena psant prota draugeliui, kad ziurek ka vedies ans baisiai nepatenkintas buvo… lyg tol, kol nepradejo lyst viesumon bajeriukai su anuo Ufff o siaip, bbz kas ten ant jo galejo mautis, nes is chares, is kalbesenos, apsirengimu ir tt, nu toks gezas ir tiek

ubaggs, mokyklos laikais, prieš 12-13m čia sedėdavo Taip O pasimovė visi pažystami, nes pradžioje gerom kainom stumdė techniką, fotikai, mobilūs, visi žinojo, kad anas nusimano, pirmas mokykloje nusipirko tiek kompą tiek mobilų, kompuose naršė labai gerai, programavimai, psl kūrimai, mokykloje nieko nebuvo prisidirbęs, vienžo atsiliepimai buvo geri. Bet matyt verslas nesigavo, piramidė griuvo ir pradėjo įtraukinėt net savus iš nevilties… aš irgi, pirkau fotiką, viskas ok, pirkau dar kažką, problemų nėra, tada jis per mane užsisakė prekių, sumokėjo net daugiau nei reikia, antrą kartą nebesumokėjo Cha cha

nu va, ubags uosle turejo… siaip apie int pardes nezinomas (o tokiu lt dabar kaip grybu) sprendziu pagal tai, ar leidzia sumoketi grynais pristatymo metu. Jei ne, tai kazkokiai visiskai nezinomai parduotuvei, kurios registracijos adresas kokiam daugiabuty, nemoku, kol preke ne pas mane. Dar nepasimoviau tfu tfu tfu… Ai, jei atsiimat pristatyta preke, kap taisykle buna prierasas “pretenziju neturiu”, pasirasydami prirasykit koki “neispakavau, neisbandziau” ar pan. Mirkt

‘is nevilties itraukinet savus’ Juokiasi Juokiasi Juokiasi

fancytuning.com/2011/03/singer-design-old-classic-porsche-911-w ith-modern-technology/ Apkabinimas

wilis, pas juos buvo atsiliepimai geri, sumokėk kaip nori, chot ir paypal, grynais, pavedimu, gavus prekę ir t.t. Krč, įtarimų tikrai nebuvo, nebent Sigis parašydavo meilą, tada galima suabejot, nes klaidos būdavo net “ir” žodyje Cha cha