Piniginis virusas

Piniginis virusas

mano piniginės serga ta pačia liga Liūdna
rodos sudėlioji, suskaičiuoji, staiga bac (pvz. suskaudo dantį arba pasibaigė kvepalai) ir visas mėnesio planas šuniui ant uodegos… gerai, kai turiu iš ko pasiskolinti, bet skolą vis vien turiu gražinti.

na kvepalus ne taip jau daznai ir perkame,bent jau as,i puse metu karta,kartais,ir ilgiasniam laikui uztenka,bet cia ne apie tai…
Na maniske po kol kas nieko neserga…aciu devui,tfu…tfu…tfu…per kairy peti…Cha chaCha chaCha cha
o sautaupyti iseina savaime bent man,visu pirma gerai maitintis reikia…Cha chaCha chaCha cha…kad nesirgti…ir ir dantis reikia issivalyti tai ir problemu nebus…ir t.t…
kieviena menesi nussitatykite,kiek galite atideti taupymui…na aisq priklausomai nuo to kiek uzdirbatia…pvz.: kas men po 200 lt…ir viskas…jeigu kitiems dalykams uztenka…maistui…rubams…vaikams…ir t.t. sutaupysit…Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Mano piniginei budinga kita liga - - kai tik gaunu atlyginima, iskart uzeina toks noras ka nors nusipirkti. To baigtis viena: kyla problemu sunkiai sulaukti kito atlyginimo. Skaiciuok neskaiciaves – o vat uzeina toks ikvepimas prasinesti po parduotuves. Arba, kaip minejo kokia beda prispaudzia. Ne milijonus juk uzdirbam…

Iš tikrųjų baisi padėtis piniginėj.Aš tai žaviuosi tais žmonėmis, kurie sugeba iš nedidelių atlyginimų dar kažką ir sutaupyti.Bet kita vertus, tokia taupymo kaina,kai reikia atsakyti vaikams ledų irgi ne prie širdies.
Turbūt nėra vaistų nuo šito viruso - keik beturėtum pajamų,visada atsiranda neatidėliotinų pirkinių.O taip norėtūsi savim pasidžiaugti,kad sugebėjai kažkiek sutaupyti,deja…

Antibiotikai jokiu virusu neveikia…

Va va, mano irgi šita liga serga Mirkt
Aš netgi prieš gaudama pinigus jau žinau kur juos išleisiu - reikia to, to, ir ano, nes paskui žinau savaitėlė prieš atlyginimą tikrai kiekvienas litas bus aukso vertas ir negalėsiu reikalingų dalykų įpirkti Liūdna
Aš tai stabiliai kiekvieną mėnesį po 50-100 Lt pasiskolinu, nors aišku geriau jau būtų kitiems paskolinti, o ne pačiai skolintis Aš nekaltas

…ir nėra jokių skiepų nuo šito viruso…blyn Liūdna

Kai gaudavau algą - mano piniginė tiesiog kraustydavosi iš proto Piktas,- žviegdavo visa gerkle, kol neišleisdavau visų pinigų… o tada, kaip ir pas daugelį, įsimesdavo džiovos virusas…Liūdna Dabar pinigus perveda į kortelę (ji kažkokia ramesnė papuolė - be isterijos priepolių) … ir žinot, - dabar man sekasi sutaupyti… Cha cha, nedaug, bet vis tiek…Cha cha

oi oi
mano pinigine senai palaidota…
nanaudoju pinigines, nes joje niejko niekada ir nebuvo…
as zinau kur bus isleisti pinigai kuriuos gausiu, beveik tiksliai zinau diena nuo kurios lauksiu kito atlyginimo…
pinigu nera nebuvo ir nebus…

Avyte rašė:
Nu tiesiog vieni skurdžiai čia susirinkę…

Ne skurdžiai, o tik žmonės su labai ligotom piniginėm…

nu man šiais metais kažkaip pavyksta nesiskolinti. Mat truputį pareigas į geresnes pakeičiau, gal dėl to? O va prieš metus buvo liūdna, reikėjo skolą už butą atidavinėt, 2 vaikai ir pan. Bet kad kai daugiau turi, tai daugiau ir išleidi. Ir vėl sutaupyt neišeina.

Toki atveju piiniginei pades tik reanimacija. O is komos busenos jas neblogai traukia kreditines korteles.
Vis ne visur atsiskaitysi neturedamas grynu. Taip siek tiek ir susitaupo… Linkiu sekmės reanimuojant… Mirkt

Kortele nepadeda - daugumoje parduotuviu gali atsiskaityt jomsi. Tik smaukst ir viskas Šypsena
Ir pastebejau toky desninguma - vos tik nusprendziu grieztai grieztai taupyt pinigus (nepirkti pyragu, vaikams sokoladu zurnalu ir t.t.) butinai kas nors atsitinka- tai duru spyna sugenda tai skalbimo amsina paspringsta ir tu anuju isivaizduojamu pinigeliu … kaip vejas nupute . karma mano tokia ar ka ?

mano piniginė taip labai neserga kol neužsuku į vaikiškų prekių parduotuves Aš nekaltas
o va ten tikrai baisūs piniginių virusai siaučia Cha cha
gal kokių skiepų būna? Mirkt

`As turiu tokia nuomone apie taupyma. Kia tenka taupyti labai susispaudus tai paciu kritiskiausiu momentu pvz susserga vaikai ir tada paskiriami ne pigiausi antibiotikai ar dar kas nors nutinka. Matyt tos bjaurios mintys apie perdeta taupyma, nepasitenkinimas ir prisaukia visokius nutikimus, kurie rezia per kisene…

va va Tauskalyte ir man taip nutinka.
Del buitines technikos pirkimo bargan man irgi tokia pagunda kyla Šypsena Man ka tik baigiau ismoket uz mamos TV. Ji pensininke jos Tv jau baige amziu tad nupirkau issimokejimui zinoma jai nesakiau nes kiekviena men butu verkusi kad man skriauda ir kisusi savo varganus litukus. Dabar pagunda kyla muzikiniam centrui Šypsena Sykart sau… Verutinui nepatinka tokie pirkimai Liūdna

ko jus verkiat, bus tu pinigu Cha cha

aš tai pasikeičiau piniginę į mažesnę Cha cha - ir nukišu į rankinuko dugną…na, kad prasegus nesimatytų ir automatiškai negalvotum, kad tą ir aną reikia pirkti … Aišku tai jokia išeitis - pinigai kaip tirpo, taip tirpsta - dar viena jų savybė. Bet kartais bandau save apsukti - kad ir kaip ko nors reikia, pirkimą atidedu (išskyrus vaistus). Paskui laikinai užmirštu.
Bet abidniausia, kai nusiperki taip reikalingą daiktą, o po savitės pamatai jį dvigubai pigesnį. Va tada abi su pinigine Liūdna

Manau, kad rimti ligos simptomai tik tada, kai iki algos dar visas menuo, o pinigine isdavikiskai rodo dugna ir kortele grazinama su cekiuku "neaptarnauti". O siaip jau algos niekaip negali uztekti, nes poreikiu kreive kyla statmeniau uz galimybiu.