Pinigai- kiek tai jums reiskia

Pinigai- kiek tai jums reiskia

Taigi kaip as i tai atsakyciau pati: matot as tikrai ne i tu, kurioms pakanka tik trupyneliu, todel jei man pasitaikytu galimybe gauti tikrai piniginga vyra- as nieko nelaukciau. Gal galit mane laikyti materialiste, taciau man tikrai daug ko reikia,o laukti as nemegstu.
Aisku daug kas gali man pasiulyti paciai uzsidirbti pakankamai pinigu ir jie beabejo yra teisus. As ir pati ta padaryti bandau, taciau kol tu pinigu tiek nera, manau pagalba is sono nesutrukdytu!

wisur geraj kur musu nera… Liežuvis negerai jei is liurbiskumo vyras nesugeba uzhsidirbti Apakęs alfonco ko ko taj jou man nerejketu… bet vyrui kuriam rejkia tik parodines mergytes galwa pinigu puodyne sukasi tik biznio planai ir apie jokia mejle ner nejminties… eh… irgi negyvenimas
kejp wisada gerewsia auxo wyduriukaz Liežuvis be to moterishkem ant galwos ne kopustas o galwa pachios turi sugebet sawe ishlaikyt o ne ish vyro kishenes gyvent kaip inxtas tawkuose

"Ir ar verta prasideti su vaikinu, jei jis ju nesugeba uzsidirbti?"
Ne neverta

"Ar butinai mergina yra kekse, jei ji pasirenka piniginga drauga, nei varksa, basa berniuka?"
Taip, mergina yra kekse

"Ar jums idomu ka as pasirinkciau?"
Ne, neidomu

Puolusioji rašė:

puses, kad mergina pasiraso su tokiu vaikinu tik is pinigu ir juos

tokias ir as pati laikau kekselemis, taciau jei mergina turi tikrai gera galva ir moka tuos pinigus panaudoti kaip istatini kapitala i kai ka , kas jai duoda pinigu, tada , manau ji tikrai nera kekse,o tik pamaciusi gera galimybe ja isnaudoja!

tuomet ji yra paprasciausiai prostitute.
jei pasiraso tik del pinigu, jau kaip juos panaudoja, tai cia jokio skirtumo.
prostitute pasiraso tik del pinigu, o juos gali panaudoti krutu didinimo operacijai: tai irgi investicija i versla.

Babauzis rašė:

Oi puolusioji kalbi kaip suvazineta Cha chaCha chaCha cha

Na nepasakyciau, as jauciuosi tikrai puikiai, tik kad pokalbiai neuzveda manes!

a tik merginos materialistes? drisciau suabejot… o jei wyras prie moters del ishskaichiawimu trinas? kas blogiau moteris ar vyras kai prasideda (tik) del materialines naudos Piktas ?

Su regejimu blogai - pinigu ne matau Cha cha

Babauzis rašė:

Samu soboj. Šypsena
Ech gaila kad ju ner pas mane maisais bo labi idomu pamatyt tokia persona tik vot kai ner $$$ tai ir nedrystu siulyt nieka Cha cha

Man tik smalsu, o ka noretum pasiulyti?

shejp mano nuomone du zhmones gerewsia butu ish vienodu sluoxniu…
mazhew problemu buna Bet visur yra ishimciu jei yra jausmai stiprus tai
px tie pinigai ar nia? Apakęs

Nu pasiulyt tai galima but daug ka bet pakolkas tai nesiulyciau nieko vien tik paskaicius tavo pasisakymus.

ir kas per velns ta mejle yr?
kad shirdy bado kajp su pejlejs?
be mejles dushia jiou sustiro
kox biesas sugalwojo mejle?
uzh $$ mejles nenupirxi o be mejles dushia sustirs Liežuvis
tijp kad mylekite ir mylekites uzh dyka Šypsena

skai rašė:

Puolusioji rašė:

Taigi noreciau padiskutuoti apie pinigus.
Ir ar verta prasideti su vaikinu, jei jis ju nesugeba uzsidirbti?
Ar butinai mergina yra kekse, jei ji pasirenka piniginga drauga, nei varksa, basa berniuka? Atsakykit nuosirdziai man ir kartu patys sau, juk pinigai priverstu jus apmastysi alternatyvas ir gerai mes visi zinome, ka jus pasirinktumete.
Ar jums idomu ka as pasirinkciau?

man pvz.nesvarbu ar vaikinas turi pinigu,svarbu,kad jis kaip zmogus butu turtingas siela

Bet toki labai jau labai sunku surasti ir aplamai manau, kad tokiu nebuna!

Labai teisingai Badai GeraiGeraiGeraiGerai
Bet klausimas, ar tas kuris negali uždirbti pakankamai daug pinigų yra loozeris ir kvailys?
O šiaip tai manau, kad jeigu mergina renkasi vaikiną pagal jo kišenę, tai vaikinas ją renkasi irgi ne iš meilės (matyt dėl grožio ar kt.). O šiaip jau pinigų nestokojimas jau seniai visų žinoma dorybė, šalia grožio ir "fainumo".
Sėkmės merginoms ieškant savo svajonių princo BučkisGėlės

mertish rašė:

wisur geraj kur musu nera… Liežuvis negerai jei is liurbiskumo vyras nesugeba uzhsidirbti Apakęs alfonco ko ko taj jou man nerejketu… bet vyrui kuriam rejkia tik parodines mergytes galwa pinigu puodyne sukasi tik biznio planai ir apie jokia mejle ner nejminties… eh… irgi negyvenimas
kejp wisada gerewsia auxo wyduriukaz Liežuvis be to moterishkem ant galwos ne kopustas o galwa pachios turi sugebet sawe ishlaikyt o ne ish vyro kishenes gyvent kaip inxtas tawkuose

uzsirasyk siuos zodzius…
pati sau ant kaktos…
NETIKIU kad taip bus…
sutverimai jus kitokie…

Juokiasi

is lakuotu nagu… nors… ko tik siais laikais nebuna Cha cha

ir ish ko Jus chia sprendzhiat, kad tai moteris… Nekaltas

aisku kad nereikia Cha cha

Nesumąstau, a kaip ‘tobula moteris’ vaikšto ir kalba? Gal Vyras to nereikia?