pilvo apacios skausmai

pilvo apacios skausmai Nežinau

tai va. sedziu darbe ir po piet labai pradejo skaudet pilva, t.y. jo apacia. nuo ko?!?!?! Pavargęsgal ne ta ka suvalgiau - nes pries keletu dienu jau buvau apsinuodijus, bet tada skrandi skaudejo!!! bet siandien nieko ypatingo ir nevalgiau. menesinem dar ne laikas - tai iskart atmetu! gal koki veiksminga skausmo malsinimo buda pasiulysit - nes jau Baisu

gal tavo dienos atejo, kaikuriom mergom per tas dienas skauda pilva, bet tai gal kad buvai apsinuodijusi Nekaltas

o gal tau ciklo vidurys?

gi sakiau, kad nea Neman jos dar po geros savaites - ir niekada nieko panasaus ju metu ir pries nebuna… Nustebęs

tai tada gal nuo apsinuodijimo

o ka daryt?!?!? Nežinauturbut geriausiai ka galiu padaryt - tai dinkt is darbo Pavargęs bet dar negaliu Žliumbia

giliai kvepuok, gal pades Nekaltas

reiks pabandyt - pakeliui namo, nes darbe tai niekaip - tai kas skambina, tai ten nueik, tai ten…

nu tai jei po geros savaites, tai kaip tik dabar laikas tokiems skausmams. Man pilvo skausmas pries pusantros savaites visada prasideda. Beje man anksciau pilvo irgi niekad neskaudedavo, bet organizmas keiciasi su metais. Kitu atveju gali but kokia infekcija ar pan.

o man kartais buan neij sio neij sto taijp nudiegia pilvo apacia kad rek susirietus is skausmo… Nežinau

Nu jei skauda tiek, kad dar sedi prie interneto, tai gal ir nieko rimto. Siaip as po vieno tokio skausmo priepolio sugebejau issikviesti greitaja ir atsiduriau ant operacinio stalo. Taip kad stebek save.

ir kokia gi buvo diagnoze?

Galetu Banga pasiulyti bangieciu kalendoriu, zinotume kada ir pas ka i svecius uzsukti Cha cha

vakar ir vel buvo Baisupriejau išvados - kad man negalima valgyti kriaušių Ne nes ir tada, ir vakar as jas valgiau…

Liūdnas

Jei jau labai megsti kriauses,tai nulupk zievele.Taip daro mano teta.Kai suvalgo neluptas- raizo pilva visa diena.

kokia geneali mintis!!! Apakęs Nekaltas Juokiasi

hmmm…niekada apie tai nepagalvojau… na, bet artimiausiu metu aš gal geriau jų nevalgysiu. Šypsena

man irgi taip buna… idomu, kodel…? Nekaltas

o man taip nebuna ir isvis man niko neskauda tik nesuprantu kodel Nekaltas