Pilkius 04. 11

ne laizote, o pabuciuojate, kaip kad svento tevo ranka buciuojate, taip ir bemve sklendes pabuciuojate, nuo amzinomis legendomis apipinto variklio … o ant keliu puolate giedodami kaip Virgilijus, “sveika marija”, “teve musu” bei dar kitus ten sventus zodzius

bet tai ne pravalas? nusiperki prabrangia masina ir beveik ja nesinaudoji, o tik svajoji apie ja uz furos vairo…

o tai ne pravalas turet garaze lambo ir nesinaudot ja ziema?

Cha chanu. arba nusiperki nama, ir gyveni furoj Juokiasi arba apsizenyji Geraigeriau nieko nesipirkt, dirbt uz stuka du lito: jokiu bedikiu nebelieka Paplepėkim

Woris, kiek KASKO metams ?

geriau pirma nusipirkti xatą ir tik tada ženytis, kai skyrybos bus, bent jau xatos gali ir neprarasti, jei neprisidarysi ubliutku Cha cha

Kur ta Qrmi radai,krwa pilna jo visur Cha cha.

qrmį rado aušinimo sistemoje supiltą Cha cha

o aš nepirksiu pelikano,bo jie pamyne automobilizmogamybostradicijas,nera temp rodmenu,nežinosiu kada termostatui pypiec Cha cha. o ka spalva?nera svajoniu,bet jei prižiuri dazus,vaškai,kremai,tai norma.

srotas Ufff

[www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/923377-=(1569132104](http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/923377-=(1569132104)ale Woris mane kopjuoj Piktas

iškart išsiskiria iš konteksto gūglinė foto, nes vienintelė kokybiška Cha cha

manau, kad reikia šiauliečiams didinti mokesčius, pernelyg gerai gyvena visi Piktas

truliks,2000metais koki fotika turėjai? Cha cha

dr, panasonic ir kodaką, kuris iškart fotkes darydavo Cha cha

gera technika,galėjai palangoi su bezdžione kaimėčius fotkint Cha cha

“kasko” draudimas ~2.4, ergo. uztat ju civilinis - 180lt Cha chaRemigis - dekui Gerai

man tai sita spalva ziauriai leva, turejau tokia pat ant 7er… purvas matosi, o kai nuplauni blizgesio irgi nera… nu tokia idomi ta spalva… ir labai daug bmw pitaku su ta spalva… na bet savrbu kda pati masina tvarkinga butu… ziurek termostatus abu ar geri, zvakes, zvakiu rele, akumus, sklendes operuok visi filtrai ir turetum i 1000-1500lt tilpt ir gazok iki pamelynavimo.

ble t kaikurie, kad pavydi graudu skaityt. Neblogai atrodo, tik galetu but sportas (m-tech) Šypsena

Rafi,nebešnekėk veju,kokius dar du termostatus,del sklendžiu irgi 50/50 ar jos ten yra. man jame ko truksta,tai ratu naglesniu ir geros poliracijos.