Pilkius 04. 11


Pilkius 04. 11

Mldc daliwis Qrmis. priesingai nei intike - realIbej linksmas, ir numerio remelius padovanojo, ir atsuktuva paskolino Cha chafone matosi ir “mano” subarikas. va i ji alfa iskeite Piktasnumeris: FyZE! Cha cha

gera masina, spalva baisesne turbut tik buros galetu buti… Šypsena

o cia kas nors abejojo Qrmiu? nebent kokie pdrylos, nepazystantys face to face Juokiasi

gainiojau kazkada toki, tokios pat spalvos Šypsena kuri laika, tai niekaip man ta panele neprilipoimg845.imageshack.us/img845/6404/img9603k.jpg

nu ir kaip… dyzelis geriau nei duja? Cha cha

rhc - kol kas tai tikrai geriau Nekaltas nesamone biski, kad mechanas - labai daznai pavaras reikia metyt jei pedaliu paspaudi Drovusquattre - nu po nuotraukom Qrmis tai dazniausiai lievai pasirodo Cha chasharr - cia tikiuos tik tavo nuomone, ar visu daliwiu? Piktas

Buvęs taxas Blogai

pagaliau daugeja daugeja E60 ir E90 gatvese Šypsena Geraitautieciai atsinaujina ir greitu metu E39 ir E46 praktiskai nebeliks gatvese kaip E36 ir pan. Cha cha

^ aha, greitu metu visi mašinas po 30k susipirks Gerai

konkreciai sits Germanijoj gyvens…

o man spalva visai nieko Nekaltas

kiek kainavo jei nepaslaptis? Šiaip patys krastos darbuotojai pripažysta, kad iki facelifto gaiduva biškių šitie Šypsena

o cia metalikas?

^ tikrai jau nebeuzilgo tie laikai kai, lietuvos autoparkas atsinaujins! tai bus pradzia liudnu dienu valdzios atstovams, nes prades nebesurinkti mokesciu, nes tech apziuras visi praeis is pirmo karto. kris ir degalu pardavimai, nes dyzelino LEGENDINIAI/KULTINIAI bemve varikliai naudos tik 5 litrus 100 km. Ir ateis tada pasaulio pabaiga, ir nusieleis is dangaus jezus kristus, viespats ir bus lietuvoje taip kaip ir danguje per amziu, amzius amen.

Proteinas - cia plastmasikas Gerai

Sandman> per amžius amen !!! dabar atCiklaupiat ir palaižot bmw sklendes

aišku

servisai turės darbo - operuoti sklendes Gerai ir aš ant kiemo operuosiu bmw savininkams sklendes. už pigiai Gerai

35lt už mašinos plovimą ir salono valymą gera kaina ???