Pesčiomis per Gudija (Baltarusiją) - ieškau bendraminčių

Pesčiomis per Gudija (Baltarusiją) - ieškau bendraminčių

gal atsirastu norinciu pesciomis pereiti per Gudija? pasirenki tiesiaja ir eini nesvarbu ar miestas ar miskas.

gal ir niekopasiulymas visai noreciau dabar pakeliauti

Man tai irgi wisai nieko… bet pesciomis Ne neee… geriau su dviraciais!

jo su dviraciais irgi visai nieko

O kodėl būtent per Gudija???

Nu as visada sakau keliauti yra gerai bet… I Baltarusija Lukasenkos keliais eit pesciom rudeni - salta, lietus brrr… Jei vasara tai kitas reikalas… Gal kas noretu pripuciamais ciuziniais per Atlanta su manim plaukt Šypsena

Man patinka tokios kelionytes, bet kad geriau kur nors i vakarus butu, nes dabar tektu ir del vizos rupintis ir kitos problemos. Beto man nepatinka tai, kad sakai pasirenki tiesia nesvarbu ar per miesta ar per miska. Manau, tam yra keliai kuriais galima eiti. Jiais ir keliaujame su draugais, tik zinoma vasara. Taigi nors ir noreciau ismeginti toki zygeli, bet nepasirasau.

kiek dabr viza kainuoja i balt.rus. ir ar visiems be isimties duoda? kodel pesciomis? galima aisku pesciomis bet geriau tranzuoti paskui pavaikstai po miesta ar kaima koki ir toliau tranzuoji … nesakau kad tranzuoti per visa gudija na po 50 km pavarai … ir rudeni nemanau kad ten labai geras dalykas keliauti nes salta palapines bet kur nepastatysi, lietus , purvas … vasara dar GAL ir sutikciau bet siuo metu NE Laimingas

tai sakai, i Gudija, per miska, kur nera keliu… Nekaltaso ne susaudys?

gali nes girdejau kad per cernobilio katastrofos teritorija gali keliauti tik gaves leidima …

nereik ir Cernobylio, pagalvos kad kontrabandininkai ar opozicijos atstovai ir… Angelas

ir siaip baltarusija yra baltarusija …

negaliu paneigti sio teiginio Nekaltas

vasarai reikes ta tema atgaivinti Laimingas

sakai, iki vasaros Lukasius pakratys kanopas…? Nekaltas

nemanau bet man tada bus daugiau noro kur nors isvykti negu dabar … ir is vis kas tokiu oru dabar galetu keliauti ir dar pesciomis …?

O aš tai žiauriai norėčiau nukeliauti į Pripetės miestą , prie Černobylio… Nekaltas Tik tas nelabai įmanoma ir organizmui nelabai sveika būtų… nors trumpai gal… juk viena merga buvo nukeliavus neseniai… Nustebęs Ten juk dabar labai krrrrrrrraupiai krrrrrrraupu Baisu Norėčiau pamatyti kaip ten viskas atrodo iš tikrųjų… Taip