Persiėdžiau...

Persiėdžiau…

…ka daryt? Pavargęs Gal zinot KA DARYT? Klizma ir pirstus Veee (i burna) jau isbandziau-nepadeda Žliumbia PADEKITNekaltas

išgerk du litrus šilto vandens. nu pašildyto. neverdančio tik. iškaert išsivemsi ir palengvės.

by.bi i sikna - rezultatas garantuotas Gerai

Eik miegoti.

uzmiksiu ir nepabusiu,o mane ras sprogusi Žliumbia

Reikia jausti normos ribas NekaltasDabar belieka nieko nevalgyti ir daugiau judeti,jei iseina Liežuvis

Gal padesi Apakęs Drovus

ziauriai tingiu judet,o valgiau tikrai-iki pat ribos ir pajutau Niam niam Taip ,kad gal jau gana Veee

Parasei,kaip medike Gerai (man patinka balti chalaciukai…) Reiks taip ir padaryt,nes labai jau vimdanciai skamba Taip

deja man tik pries merginas pasistoja Nekaltas

tikrai deja,bet matai,kai uzrasyta line out jokiu budu negalima kisti line in Mirkt

Alus Gerai

gerai kai as angliskai nemoku Nekaltas

uch tu kenkeja,alaus as tai noriu,tik ka daryt,kai ner kur ji pilt-o gal lasaline best sau? Girtas

tikrai deja,bet matai,kai uzrasyta line out jokiu budu negalima kisti line in Mirktgerai kai as angliskai nemoku NekaltasTai skaityk is kito GALO,gal suprasi Drovus

tikrai deja,bet matai,kai uzrasyta line out jokiu budu negalima kisti line in Mirktgerai kai as angliskai nemoku NekaltasTai skaityk is kito GALO,gal suprasi Drovusman prastai su raidemis - nelabai sekasi jas kartu susjunkt skaitant Nekaltas

gerai kai as angliskai nemoku NekaltasTai skaityk is kito GALO,gal suprasi Drovusman prastai su raidemis - nelabai sekasi jas kartu susjunkt skaitant Nekaltastai ka,cia jau tau pagalbos reik,o ne man !!!Sorry,manp situacija,kur kas prastesne Nežinau

Tai skaityk is kito GALO,gal suprasi Drovusman prastai su raidemis - nelabai sekasi jas kartu susjunkt skaitant Nekaltastai ka,cia jau tau pagalbos reik,o ne man !!!Sorry,manp situacija,kur kas prastesne Nežinaunu as jau pavargau prasyt todel tyliu ir nesiukslinu Nekaltas

durdomas bl! Pavargęs