Peršalau sirgau pasveikau... daba galva sukasi

Peršalau sirgau pasveikau… daba galva sukasi

Sekmadienį peršalau. Pirmadienį ryte, temperatūra 38’C. Gėriau arbatas Thera -flu ir vaistus antigrip nepamenu tiksliai. 3dieni temperaturos nebuvo. ketvirtadieni dar pasedejau namie. 5 vaitu negeriau. pavalgiau ir į darbą. Ir pradėjo svaigti galva. Išgėriau kavos Blogai ir dabar vistiek svaigsta.

Kaip atsikratyt to sukimosi negaliu vairuot Piktas Girtas

matyt organizmas issekes - valgyk daugiau Taip
ypac maistingu ir kaloringu produktu

galvos svaigimas nevisada susijes su maistu. Galva gali svaigti del ivairiausiu priezasciu, tiek nuo virskinimo sturtikimu, tiek ir nuo stuburo ir panasiai Šypsena. Vaistai dazniausiai atsiliepia kepenims, o jei ju funkcija suleteje, atsiranda galvos svaigimai. Šypsena Na aisku yra daug priezasciu.

p.s. o pasukus galva i kuria nors puse ji "neapvaziuoja ratu"?

Beveik, ir jau nelinksma darosi Nežinau
Nežinau eiti į lauką ar geriau prigulti?
Na į lauką tai vienas neisiu jei nusvaigčiau visai
Nežinau Nežinau Nustebęs

na o jei rimtai, tai ar ratais apvaziuoja, smarkiai susvaigtsta galva pasukus ja i sona, arba palenkus, ar aplamai bendras svaigimas?

pagal viska tai sutrikusi kraujotaka, todel ir svaigsta galva. geriausia butu jei tuojau kreiptumeisi i gydytojus

oho kazkam blogai hmmm negerai kad taip yra taip po ligos kaip po kokios pjankes o gal apsirukei per daug?Šypsena

dar pailseti reiktu daugiau…o jei ngali…laiko neturi, tai paprasyk kad kas nors nuvestu…juk turi geru drauguGeraiLaimingas

man po ligos ir jos metu visada galva sukasi. Matyt, organizmas nusilpsta, su liga bekovodamas, pagerk kokių vitaminų.

O kokie vitaminai geriausiKietas?

tų vitaminų aibės, vieniems tinka vieni, kitiems - kiti. pats išsirink Kietas

Taip pat jaučiuosi tik pirmą kartą. Gal todėl kad sukūdęs Cha cha. Ir dabar be atsargų didelių Cha cha.

Buvu klinikoje. Diagnozė : mažas spaudimas, išsekęs organizmas, valgyti gerti vitaminus, nesėdėti ir nepervargti. Kanda vėl savaitgalis suveltas fuiii Ignoruoju

o tai ka, visas 5 dienas ar kiek ten ir nevalgei? Šypsena

Aš apetitu niekad nesiskundžiu valgiau normaliai kaip ir visada. Tik arbatos kiekis buvo x10 nei įprastai. Išbėgo su arbata gal viskas Nekaltas

man po ligos irgi sukasi galvai Girtas bet po kiek laiko ji praeina…