perku saldytuva, noriu patarimo

perku saldytuva, noriu patarimo

noriu jusu patarimo, kaip tik dabar ieskau saldytuvo kaina iki 1400, apvaiksciojau keleta parduotuviu Kaune… beda ta kad niekaip neissirenku patikimos firmos… konsultantu nuomones tai praktiskai visos skirtingos… vyras siulo zanussi, man prie sirdies butu whirpool arba bosch… elektroluxe siandien pasiule kazkoki Liebherr firmos saldytuviuka atseit neblogas… kas del paties saldytuvo tai noriu nediduko, bet kad butu kamera dvieju skyriu, beje ka manot apie Sharp firma… gal kas turite ?
uz visus komentarus aciu

negi nieks sdaldytuvo nepirko?Žliumbia

Ir pirko, ir daug kartų šia tema diskutavo. Dešinėje lango pusėje yra toks dalykas "PAIEŠKA" vadinasi… Sėkmės Laimingas

aciuMirkt

LIEBHERR’is karalius tarp kaladilniku. Ir taskas. Jei patiks ir ipirksi-pirk. Cia kaip MIELE-visam gyvenimui. Beje. Liebherr’is ir Mielei gamina.

nėra ištikrųjų blogų šaldytuvų… ir rinktis reiktų tą, kuris paprasčiausiai bus patogus tamstai naudotis… ir kuris patinka… na gal vieninteliai kurių vistik nepatarčiau rinktis, tai… Hansa markės šaldytuvai… vien dėl jų lentynų nepatvarumo bei nerealiai storų šaldytuvo sienelių… Nekaltas

o Arviau… tamsta turi turkišką ar austrišką modelį "Liebherr"…? mm…? Šypsena

net nezinau, bet saldytuviukas nedidelis, be pribumbasu kuklutis toks, o jo (liebherr) kaina ~1300 elektromarkt

Prieš kelis mėnesius pirkome, irgi ilgai rinkomės išklausėm daug nuomonių, važiavome pas meistrus kurie taiso šaldytuvus ir jie nepatarė HANSA, Virpool, elektrolux, beko, snaigės Ne Ne ir kt tokių.
Meistras pasakė iškarto LIEBHERR, tai mes jį ir nusipirkom ir TOPO Centro dabar tikrai patenkintiTaipTaipTaip
P.S. kiek žinau tai LIEBHERR šaldytuvų turkai nerenkaTaip

jei ne paslaptis kiek mokejote uz ta liebherr?

[quote]
det rašė:
noriu jusu patarimo, kaip tik dabar ieskau saldytuvo kaina iki 1400, apvaiksciojau keleta parduotuviu Kaune… beda ta kad niekaip neissirenku patikimos firmos… konsultantu nuomones tai praktiskai visos skirtingos… vyras siulo zanussi, man prie sirdies butu whirpool arba bosch… elektroluxe siandien pasiule kazkoki Liebherr firmos saldytuviuka atseit neblogas… kas del paties saldytuvo tai noriu nediduko, bet kad butu kamera dvieju skyriu, beje ka manot apie Sharp firma… gal kas turite ?
uz visus komentarus aciu
siulyciau atlant!jei nori ilgai dirbancio daikto!!!Taip

Atrodo 1399 ltLaimingas(trijų šaldiklio stalčių)
O apie atlanta: durelės girgždaCha cha, varikliai prastiCha cha

Labai įdomiai jūs renkatės šaldytuvą Kaune-zanusi ,whirpool,bosch ,elektroliuks.Neapsvaikit nuo vis garsesnių pavadinimų Juokiasi,net mieleCha cha.Juk ne prieš kaimynus pasirodyt perkat,o sau.Po kurio laiko apsižiūrėsit ,kad netelpa koks trilitrinis ar lentynos neišsiima,o kamerą reik atšildinėt kas pora mėnesių.Pirma susigalvokit kokio jums reikia pagal visus parametrus ir galimybes,o po tojau klauskit konkrečiai.Gal paaiškės,kad jus pilnai patenkins snaigė.

Į LIEBHERR telpa ir didžiausias puodas, tik trilitrinis telpa lentynėles prastumdžius, o šiaip ganėtinai talpus, kamera neužšala, automatinis atitirpinimas. Aš patenkitaTaip

SNAIGE geriausia. Cia mano nuomone Laimingas Irodykit kas nors kad tai blogas saldytuvas. Kolkas neigiamu atsiliepimu labai mazai girdejau.

O tu įrodyk, kad pvz. koks Boshas ar pan. už Snaigę blogesnisNekaltas

kiek ziurejom tai snaiges vidus nepatikimai atrodo, pacios lentyneles silpnai prikabintos… ir visuose modeliuose… na gal ir nesulush ish karto, bet… na net pats konsultantas nepataria… va

Mums irgi nepatarė Snaigės dėl tų lentynų, ir mano kaimynams snaigės lentynos išlūžo, ir vidinės sienelės skilo,kai antra sienelė trūko meistras patrė keisti šaldytuvą, nors tas šaldytuvas buvo palyginti nesenas.TaipMirkt

Hmm, pasvarstymai verti demesio. Kadangi kitoj savaitej zadu pirkt saldytuva, teks atkreipti i tai demesi.
Aciu Laimingas