perku ryza salona

Dr., e39 - ir standartinės ir recarinės Gerai e60 - standartas vos ne geriau už šitas. f10 - vėlgi, abi super, ypač standartinės (už e39 geriau). Gal pas mane nugara kreiva Cha cha

Auodio, nope, paprastos, kaip čia. Komfortinės būtų gerai, pas mus e65 tokios Gerai

Auris>kokie ten skuduraimaterjolai sukombinuoti pas tave…lyg kazkada rodei,bet nepamenu Cha cha ir pvz kiek tokios kaip foto sedynes +pinigu kainuoja ?

buna ir sporto puciamu netik komfortines radau sporto su priputimu tik kad sviesus komfortines Gerai

Paprasta juoda skūra ir škurlis Cha cha Grįšiu iš užsienių, galėsiu nufotkinti, - bet standartas toks, nieko *bliamba*no Drovus

siaip jei kada parduosiu savo sugadinta inksta Cha cha…turbut irgi pasirinkciau kombinuota recariju Nekaltas

Dakota oda Havana spalvos Ufff Gerai

gal gali linkais sneket? Cha cha

Čia ne havana, bet mylėčiau:f10.5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=452647&stc=1&d =1289049719

siaip paziuret grazu i ryza/sviesu salona…bet as geriausiai vis tik jauciuosi juodam Nekaltasps.nesinoretu porankio sedyniu spalvos?

Pilnai šviesus tai man nelabai - e39 vienam toks buvo. Tas biege - smėlinis pilnai šviesus. Man va rudas/ryžas su juodais kilimais ir stogu Gerai

f10.5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=489877&stc=1&d =1298578863

indiancarsbikes.in/wp-content/uploads/2010/07/6-2010-F1-BMW -525d-Drivers-Interior-View.jpg

^ šita būten “cinamon brown” - labai Gerai

galėtų bavarai ką nors su apšvietimo spalva sugalvot, nes ta orandžinė tai… Ne

Svarbu ne raudonai mėlyna kalėdinė eglutė, kaip pas poną Kyborgą Cha chaJei rimtai, man tai geriau už MB apšvietimą (nors anas irgi labai gražus), o jei dar su ambient light…

šuds čia Jūsų kėdynės, va kur reikalas Geraigoo.gl/2Rp9v

kad siaip man asmeniskai bmw apsvietimas Apkabinimas tas ant duru apsvietimas Gerai f10.5post.com/goodiesforyou/f10/interior/P90055129.jpg

man irgi bmw apsvietimas Gerai

tipo komfortines sedynes levai jum?? nejuokakit, turejau 5er su paprastom sedynem, turejau 7er su paprastom - gaidziu gaidzio gaidys Cha cha komfortines ledas, dar priedo eina galvos atlosai uzlenkiantys, zodziu tokia poza gali pasidaryt kad bbd Laimingas