Perkam golfa


Perkam golfa

Norėjau pasiteiraut žinančių. Planuojamas pirkt Golf V 1,9 TDI, pirktas ir važinėtas LT, turintis ~90k ridą. Aptarnautas VW centre ir t.t. Gedimų iki šiol faktiškai neturėjęs visai. Atsižvelgiant į ridą, kokios artimiausios planinės išlaidos manęs lauktų (yra koks 100 000 “didysis” aptarnavimas?)? Paskirstymo diržas - kada jis keičiamas ir kokie kaštai viso to? Gal dar yra kokių niuansų? Būsiu dėkingas už info Šypsena

jei gera kaina ir aiski istorija imk ir vsio Taip psikeisi dirzus, tepalus, kas tikrai melejono nekainuos ir i kelia.

skaitau koki 3 kavalkai ir fsio.

atvioortka, cia dirzai 3 kavalkai??? Vau!

kaina nėra labai gera Šypsena bet istorija 100procentinė ir žinau, kad tie 90k pravažiuoti ramiu važiavimu. o su tais 3 kavalkais tai suprantu čia penktadieninis bajeris? Šypsena

fishki.net/comment.php?id=91630 Apsvaigęs Juokiasi

kelintu metu? pas mane 2006m galo bet ale modelis 2007, tai dirzas keiciasi prie 150000km, senesniem greiciau

2006 vidurys atrodo.

jeigu duomenys kur sakai tikri, tai viskas ten okai bus, smagrati tik butinai ‘pazieciau’ Mirkt.

Jus ikainiais servisu pasidomekit. Tepalai, filtrai, kalades, gal diskai, dirzas, kita *pimp…*nia. Jau 2k. Valanda darbo ~160Lt, dirbs pagal reglamenta. Ziurek, kad daugiau nereiktu palikt.

tai 1,9 TDI smagračio bėdelių irgi turi?

tai jei lietuvoj priziuretas, tai visa istorija yra, pasuk i vw centra ir paklausk, paklausi ir apie aptarnavimus. DSG ar mekanika?

nx varyt i toki servisa kur valanda 160lt? Kvankt? ir prieko cia kalades ir diskai? ar tu dirzus keisdamas ir juos keiti?

mechanika. o buvo daryti tai visi planiniai aptarnavimai (tepalų ir filtrų keitimai). Reiks pasiskambinti dėl diržo užklaust - kada jis keičiamas ir kiek kainuoja, bei pasižiūrėt kaip stabdžių diskai atrodo.

sunuz, pasiklausk kiek kituose servisuose dirzu keitimas Taip

as kadangi megstu rizikuot tai pirkciau net neziurejes,tiesiog susitikes pardavejui ziureciau i akis ar nera kryziuku

tai turbūt nuo vw centro reiks numest kokį 30% ir bus aišku kiek kitur. Tačiau labai norisi varyt į tokį servisą kuris galėtų tą istoriją oficialiai pratęst, kad parduodant ateityje būtų ką parodyt.

bent man (1,9tdi 77kw 2007 modelis) sake kad vw centre su dirzais (duoda garantija netrumpam) ir t.t. su pompom ir t.t. kazkas apie 1200Lt o i knyga stampa tau betkoks servisas ides, ir parodysi istorija Cha cha

dirzo keitimas ne prie 80k. km daromas? teko ciupyt 07 1.6 benziu keitimas prie 80k.