Per dideli triusikai

Aha pirmas susipažinimas su tais džinsais buvo pirmam kurse, kai šalia manęs sėdėjusi grupiokė pasilenkė(na nevisai) Geriau pasakyti persisvėrė per kitą suolą, kad kažką paimtų… Pirmas įspūdis buvo tas, kad galvojau, kad ji visai be kelnių paliks, o vaizdelis toks kad vos neapakau… Apakęs

tai turbu greitaja tau iskviete

o kas cia vasara blogo? gi pavėsiuks nuostaby.biškas gaunasi…Laimingas

Yra visokių kelnių, bet yra ir visokių triusikėlių - jei su standartiniais, tada su pažemintu liemeniu Ne, visi Apakęs, kaip ir Vaidošius, arba kelnės turi tvirtai apie liemenį ar klubus apeiti ir nesimatys, ir bent jau niekas nesiskųsTaipCha cha

TaipTaipTaiptikra tiesa,na kad su nesvariais vaiksciotu neteko matytiNeNe

Yra yra… O mergų būna su tokiais sudėjimais, kad jokia "stojkė" nebus per plati Liežuvis

Bet va klausimas kam to reikia… Na nežinau jei man kelnės visada smuktų jausčiausi žiauriai nejaukiai…

o man atrodo kitaip

Tai aš ir sakau, kad kiekvienam turi būti pritaikytos kelnės, o ne - eina, o per šonus lašiniai kyšo, arba tiek nusmukę, kad užpakalio iškirptė matosi, jau nekalbant apie triusikusVeee

…o jeigu Vyrasnešiotų tokias kelnes su subinės dekolte-nu,blia
pedalams rojus būtų…ir taipMoterisnuoVyrassunkiai atskirsi…JuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu nezinau…tai kelnes pazemintu liemeniu, bet tada tik stringai ishlenda , bet jie aptempti…NekaltasNekaltasNekaltas Nezinau, koki vaizda turi omeny Juokiasi O shiaip nepatinka - neziurek, o jei turi mergina - jai pasakyk, kas nepatinkaŠypsena

ir kur ash jy maciau?Nekaltas nepamenuNekaltasCha cha

nu ple jus ce kalbat taip,kaip visi mieste turetu vaikscioti manekenai…
man px ar nusmuke ar nenusmuke…ar subines rewas matyt…swarbu zmogus butu shvarus i vsio:}