Pensinio amziaus desra

Pensinio amziaus desra Baisu

Gavau parduotuveje desros su pasibaigusiu galiojimo laiku (labai labai pasibaigusiu Baisu )…
Namie sureagavau…bet manau, kad ne pagal situacija.
Kaip pasielgtumete:
a) suestumete desra is is taupumo Kanda
b) pultumete i parduotuve plauku rauti Piktas
c) ismestumete i kibira Nežinau
d) atiduotumete kaimynui alkoholikui Apkabinimas

b arba c Piktas Jei tingeciau atgal nunest, tai greiciausiai duociau izadus daugiau i ta parduotuve kojos nekelt Kanda

visi iskyrus aŠypsena
o pasirinkimas priklausytu nuo nuotaikos… pagaliau kaimynas alkoholikas dar nera taip igryses, kad nunuodyti noreciau…

…ajshku ejchiau y parduotuve…bet ne plauku rauti…o kiaushiu tiekimo skyriaus virshininkuj…

Ot ir begau… griudamas begau Piktas
atsilapojes, vienoje rankoje sliosas, kitoje telefonas (skambinti i Briuseli, didziojo desru komiteto apsinuodijimu skyriaus pirmininkui Juokiasi)

Juokiasi

pasideciau matomoj vietojKietas

sukeisti vietomis kiausinius?Man tai patiktu-pasiimk ir mane kartu!

KietasMirkt

Aš tai išmesčiau… Aišku, jei ta dešrikė ne kokius 20 lt kainuotų, o jei brangi- ant šiukšliadėžės lauke pakabinčiau- vragam na zloCha cha Ir kitą sykį įdėmiai parduotuvėj žiūrėčiau ir vietoj su vedėju aiškintis eičiauTaip

nunesusi graziai paaiskinu,kad preke nekokybiska.Atiduoda pinigus.

Eičiau į parduotuvę dešrom apsikeistTaip. Į šviežiąCha cha

o as ir i datas neziuriu Baisusiaubas,darbar visada ziuresiu Taip

as tai grazinciau Šypsena ir specialiai dar pirkejams garsiai pareklamuociau, kad TIK sioje PARDUOTUVEJE galite grazinti sena desra Cha cha

profesinis iprotis - praplesciau ir paoustyciauNekaltas
Tada atsizvelgdamas i objektyvius faktus priimciau sprendima
Šypsena
juk pensininkas pensininkui neluguMirkt

protingiausia butu nunesti i ta parduotuve, o kita karta kai pirksi, galiojimo termina paziurek Šypsena

Ismesciau i siuksliu kibira ir pasizadeciau sau ziureti parduotuveje i galiojimo laika , o ne i jaunutes pardavejas…

Na su dešra kaip ir neturėjau reikaliuko, ale pyragą tai buvau nuspirkus Veee
Tai teko išmesti.Piktas
Gerai būtų, kad galėtume sušert tokius pasenusius gaminius tai pardavėjai, kuri parduoda, nes tai jos kaltėNekaltas

b arba c

kazin ar pardavejos kalte Nekaltas,jei parduotuve didele,jei maza, o seiminininkai liepe pardavinet ir kuo maziau kontroliuot NekaltasNekaltasNekaltas