Pensijų fondai ?

Pensijų fondai ?

Kažkaip pradėjo siūlyt eik pas mus. Tau bus gerai. Jei mirsi tavo sukauptus litus gaus artimieji. Gausi daugaiu pensijos.

Ar verta rašyt sutartį ?

Įmečiau kelis linkus kur daugiau parašyta:
VB pensija 1 http://www.vb.lt/pdf/taisykles1.pdf
VB pensija 2 http://www.vb.lt/pdf/taisykles2.pdf
NORD/LB http://www.nordlb.lt/lt/private/pensions/fonds-amb/

pasirases sutarti nieko neprarasi Šypsena papildomai moketi nereikes. nes ka darbdavys sodrai sumoka is tu pinigu bus skirstoma. Taciau bankai ima atitinkamus mokescius. PVZ Hansa bankas ima 0,3 proc nuo kiekvienos menesio sumos ir 1 proc. metiniu. Tai administravimo mokesciai

daug kartu apire tai kalbeta… jei tau >40 gal ir everta, o jei jaunesnis, tai be abejo… o ka rizikuoji? su sodra irgi tas pats, o cia nieko. as seniai pasirasiau, bet pasirinkau ne situos, o commercial union. man jie atrodo patikimiausi… ir be to, neveltui pirmi leidima gavo Mirkt
jei kas bus prarasta, tai tik del indeksavimo… o visa kita, tai aisku… pinigai paveldimi, o jie sagyvensi, nepriklausomai kiek bus sukaupta galesi atsiimt ar vienu kartu ar issidalint i kazkiek metu…
ir pan…
ziurekime i uzsienio valstybiu patirti sioje sferoje…
o admnistravimo mokesciai yra visur… na kitiapo ir but negali…
o sodrai moki moki… ir iki pensijos nedagyveni ir viskas prapuola…

na man kaip aiskino, tai sulaukus pensijinio amziaus, sukauptu pinigu negalesi pasiimti iskart visu, bus padalinta pagal vidutini gyvenimo amziu lygiomis dalimis. Mirties atveju, paveldetojai gales pasirinkti ar pasiimti pinigus visus iskart ar dalimis, ar prisijungti prie savo pensijinio fondo.

o del patikimumo, tai padejus i bet kokio banko imone, tai imonei nustojus egzistuoti pinigai islieka, pasikeicia valdytojas ar panasiai. tie pinigai nera gryni pinigai, ir tas bankas su kuriuo sudarei sutarti, nedisponuoja tavais pinigais belekaip.

pagal http://www.cu.lt/pdf/euroPLIUS.pdf 7 skyriu 21 punkta antra dali

Pensijų išmoka gali būti mokama pensijų fondo dalyviui, sulaukusiam senatvės pensijos amžaus, šiais būdais:
2) išmokant vienu kartu (vienkartinę pensijų išmoką) ar dalimis
(periodinę pensijų i‰moką).
na + dar 25 ir 26 punktas

tai cia priklauso nuo organizacijos, su kuria sudarei sutarti. Hansa banka, bent siuo metu to nenumato.
p.s. gal zinai koks Commercial union istatinis kapitalas?

Man tai toks tamsus mishkas, kad tiesiog pasimetus esu.
Reikia apsispresti ir kazhka pasirinkti, bet iki shiol gilinausi bet nieko nesupratau.
Niekas konkrechiai nesako kiek gausi tos pensijos. Nes tas skaichius apskaichiuojamas pagal formules ir dar priklausys nuo to laiko minimumu, mokeschiu ir kt. Tai kaip man zhinoti kur eiti geriau?
O gal reikia likti Sodroj ir nesukt galvos????

tai sodros pensija ir taip gausi Šypsena, o pasirasiusi siutarti del pensiju fondo, gausi papildomai pinigu. aisku ne kazin ka, bet ruputi daugiau

Patikimiausi dėl to kad "pirmi leidimą gavo"?Nekaltas
Gyvatuke, gal žinai kiek CU išleidžia reklamai ir "iš kieno" pinigų?Nekaltas
Kad ši kompanija "egzistuoja" jau 300 metų aš irgi girdėjau. Girdėjau ir tai, kad jie savo kapitalą skaičiuoja "ešalonais".
O gal žinai kodėl CU "sėkmingai plėtoja" verslą besivystačiose šalyse?Nekaltas
Kaip manai kurį lengviau "apdirbti" ar verslininką iš Kolumbijos, ar ūkininką iš Vokietijos? Nekaltas
Kiek CU laiko jau Lietuvoje?

Rimtos ir patikimos kompanijos neliaupsina patys darbuotojai, tokia kompaniją gali girti tik jos klientai.

O pagal elementarios logikos principą daug patikimesnė kompanija ta kuri jau 10 metų Lietuvoje, nei ta kuri 300 metų užsienyje.

Nieko asmeniško, tai tik kvailelio kavensko mintys. MirktLabas

[quote]Dizza rašė:
O gal reikia likti Sodroj ir nesukt galvos????
[/quote]

O kuo rizikuoji nelikdama joje?Nekaltas

Pats assmeniškai vakar pasirinkau VB#P2. Iš šiuo metu esančių, VB man atrodo patikimiausias.Gerai Nu ir sentimentai aišku, nes VB viena pagrindinių mano darbo kalbų.Cha cha Kodėl P2, manau, aiškinti nereikia.Kietas

[quote]kavenskas rašė:
Patikimiausi dėl to kad "pirmi leidimą gavo"?Nekaltas
Gyvatuke, gal žinai kiek CU išleidžia reklamai ir "iš kieno" pinigų?Nekaltas
Kad ši kompanija "egzistuoja" jau 300 metų aš irgi girdėjau. Girdėjau ir tai, kad jie savo kapitalą skaičiuoja "ešalonais".
O gal žinai kodėl CU "sėkmingai plėtoja" verslą besivystačiose šalyse?Nekaltas
Kaip manai kurį lengviau "apdirbti" ar verslininką iš Kolumbijos, ar ūkininką iš Vokietijos? Nekaltas
Kiek CU laiko jau Lietuvoje?

Rimtos ir patikimos kompanijos neliaupsina patys darbuotojai, tokia kompaniją gali girti tik jos klientai.

O pagal elementarios logikos principą daug patikimesnė kompanija ta kuri jau 10 metų Lietuvoje, nei ta kuri 300 metų užsienyje.

Nieko asmeniško, tai tik kvailelio kavensko mintys. MirktLabas
[/quote]

Kavenskas, o tu niekada nebandei iššifruoti CU? Nekaltas Man tai kažkaip dviprasmiškai gaunasi.TaipCha cha

Kažin kas iš to,ko gero nieko gero,šiais nestabiliais laikais,geriausiai idividualiai draustisŠypsena

nu matote, cia kiekvieno asmeninis reikalas su kuo bendradarbiauti ir kuo pasitiketi… argi sniai sklande gandai del VB zlugimo ar dar ka… ir visur tik sneko. Mano nuomone, cu tikrai nera blogesne uz kitas vietines kompanijas. Tuolab kad cia dirbama tixlingai viena kryptimi, be to, neveltui yra AVIVA nare ir siaip ar taip siuo metu yra rinkos lydere Lietuvoje…
cia yra grynai mano asmenine nuomone

o del istatinio kapitalo…
2001 metais gruody buwo padidintas iki 4 600 000
2002 metais gruody iki 5 550 000

Vb gyvybes draudimo irgi panasus Liežuvis

Jei kam idomu,tai galit pasiskaityti pasisakymus Delfyje "Vox Populi" "Nepasitikiu pensiju fondais".Ten sitas klausimas is visu pusiu aptartas.Gal kiek taps aiskiau.

kiekvienam kazkuris tai bankas yra patikimiausias Šypsena kiek zmoniu, tiek nuomoniu. bet gerai pagalvojus, man patikimiausias siai dienai yra Hansa bankas Šypsena. Idomumo delei, pries rinkdamasi, vertetu pasidometi koks istatinis kapitalas vieno ar kito banko, ar draudimo kompanijos.
Bet kokiu atveju, pasirasius sutarti, nieko neprarandi Šypsena

Uf, vel tema-dublis. Tokia jau turim cia:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/220613.222-=(299596720

nu gerai. padiskutuoja,

Vienareiksmiskai teigti, kad nieko neprarandam - negalima. Prarandam SoDros ismokas invalidumo atveju netekus galimybes dirbt, prarandam dali SoDros pensijos.

Sakyti, jog tie, kas priespensijinio amziaus neapsimoka - irgi negalima. Nes jiems maziausiai sumazes SoDros pensija, nes ju bus pats trumpiausias laikotarpis, kuomet jie dalyvaus fonde.

SocMino pensiju skaiciuokle pjauna totalu gryba. Ten tokiu nesamoniu galima prisiskaiciuoti, kad pradedi galvoti - kam visa tai naudinga? be to ta skaiciuokle rase ne lietuvaiciai, atsizvelgdami i lietuvos istatymu niuansus ir dabartine situacija, bet kazkoks uzsenietis programeris (speju, megejas) - jei kam idomu, galesiu jo e-mailo adresa. Socmino lameriai net nesugebejo isversti mygtuko CALCULATE. Geda!!!Ignoruoju

Supainiojai.
3% nuo menesines imokos ir 1% metiniu nuo vidutines sukauptos sumos.

Taip pat niekas negarantuotas, kad po sekmingo starto visi fondai draugiskai tu mokesciu nepadidins.

hm, gal ir sumaisiau, nes pirmadieni banko atstovas pas mus ofise buvo Cha cha ir pasakojo. kazkaip man pasirode, kad 0,3 proc Šypsena. reiskiasi supainiojau

per LTV Pinigu Karta kaip tik nagrinejo sita tema. gal kartojimas bus-paziurekit-sudejo tiek pliusus tiek minususMirkt