Pegasas

Dexas, tikrai nepamenu. Benglo chebra tepe slydes ta pacia akimirka palikus ta frukta be faziu, o zmones plojo ir sukaliojo " saunuolis " ir pan. Petruska, man nedaeina, kaip tokiam runkeliu ir kolukieciu “kurorte” kaip Palanga galima istvert nenusigerus. Tiesiog geri ir verki shirdy, kad mes danais niekada nebusim Šypsena

en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_alcohol_consumption

youtube.com/watch?v=Te_BvIV1NIU

Nėr taip blogai, ta prasme yra dvi pusės - blogoji ir geroji. viskas priklauso nuo požiūrio. Va neseniai vykusi moksleivių dainų šventė - gražu pažiūrėt. alkoholis vartojamas, tada kai nėr kitos veiklos.

Juokiasi Juokiasi Ne, bet rimtai čia daugeliui pas psichologą būtų neprošal apsilankyti. Kas mums tie danai? Kas mums ta Europa, Skandinavija ar ta pati Amerika? Nafig mes turim kažkur į kažką žiūrėt kaip į kažkokius iš dangaus nusileidusius etaloninius pavyzdžius? Visi mes žmonės, maždaug danų jaunimas negeria, nerūko ir atėję į paplūdimį skaito knygas? gfsbnshsyjxsfh™ gerai, kad tu ne runkelis ir ne kolūkietis Gerai Iš kur ta mada visus runkeliais vadint? Gal kiauliasnukio Užkalnio čia nuopelnas grįžus iš UK rašyt kliedesius ir kiršint žmones, kad tik pritraukt kuo daugiau bukagalvių kurie skaitys ir pirks jo knygas? Kuom tu už taip vadinamus runkelius ir kolukiečius geresnis? Tfu ant tokių atmatų kaip tu Blogai

Aviacijos šventėje Šiauliuose irgi alkoholio nebuvo ir visi gyvi

gfsbnshsyjxsfh™ kaip priklauso karoche, nera ko afigielint atvazhiavus i kita miesta Juokiasi

Bochiau, nemaishyk svenchiu Cha cha

bebenciux, kalbi kaip paksistas. Nachier mums Europa. Ciulpia jim mums bb, mes geriau zinom ka reik daryt. O bet taciau, mano nuomone reiktu pasimokyt paprasciausios bendruomenines kulturos is tu valstybiu, esanciu i vakarus. P.S> kuom trave Uzkalnis taip iskaudino? Kad rezia skaudzia tiesa?

geria kaip arkliai ir Europoje visi, tik skirtumas tas jog išgėrus mentalitetas jų kitoks Mirkt

Kokio velnio tu čia politiką kiši? Cha cha Bet kalbant apie politiką, tai aišku, kad naher mums ta Europa. Europa sulindusi į Rusijos analinę angą, o me vis kovojam su jais, paskui stebimės, kodėl viskas pas mus brangiau. Juokingiausia, kad tu rašai taip lyg visur kitur nieko neatsitinka, nei žmonės geria, nei giti vairuoja, nu absoliučiai nieko, viskas tiesiog idealiai Gerai Juokiasi Kokia dar ta Užkalnio tiesa? Provokaciniai straipsniai apie nieką ir tiek Blogai Aš pakartosiu vėl, KUOM TU GERESNIS UŽ RUNKELIUS IR KOLŪKIEČIUS? Tai, kad tu kitus laikai kažkuom blogesniais už tave nereiškia, kad tai tiesa Juokiasi Juokiasisoprano, mentalitetas kitoks, ar bausmės kitokios? Juokiasi Juokiasi

Mes perdaug save peikiame ir visiem sakom, kad esam idiotų, vagių ir prasigėrusių vaikų tauta. Net jei tai ir tiesa, reikia už pavyzdį imti gerą, o ne blogą. Kartais man atrodo, kad specialiai stengiamasi kišti “blogąjį” atspalvį. Vienok tai naudinga, jei tauta nebetiki savimi, save menkina - ją lengva sužlugdyti. O dėl lygiavimosi, na nereik labai lygiuotis, bet žinot kas dedasi aplink nėr blogai, gali pamatyt gerų dalykų - lygiuojantis galima mokytis ir tobulėti.

nepamenu, kad myzciau Basanaviciaus gatvej, net ir komos busenoj. Nepamenu, kad rekciau per visa gatve - Vaska, sasi nx!, nepamenu, kad statyciau “žigulius” per 5 vietas, plius užstatant kitu poilsiautoju masinas. Net nepamenu, kad sulauzyciau koki suoliuka, ar nuspirciau koki zibinta. Skaitau VIEN TUO, jau esu geresnis uz kruva runkeliu.

Runkelių visur yra. ir be jų niekaip.

Tauta saves nemenkina ir nemenkino. Menkina tik degradus. Ir jei tauta nori prasivalyt ir atsiribot nuo visokiu kebabiniu zvaigzdziu is VGTU, tai cia matau tik privalumus. Aisku, tas mano chebrantas galejo nuleides galva praeit pro mizanti bengla nieko nedarydamas. Bet itariu ir benglas gavo gera pamoka, jam suprantamu budu, kad myzt viesoj vietoj nera kieta.

ka jus cia gydot? vienas kita? tipo tolko bus, kad maikes pasiplesysit? ir babauziai ims maziau gerti ar nesamones daryti? sita karta - 20meciai, uzauge jau nepriklausomoj LT, jau bendrauja su tevais mokytojais ir kuo tik nori, kitaip, nei ankstesnes kartos. visi atsipalaidave ir visiems viskas px. cia dar nieko. sitie bent vaikystej tevus turejo daugiau maziau. kas isaugs is tu, kuriu tevai po viena ar abu kazkur aria, kai atzalos cia like?? kokie tevai, tokie ir vaikai. tevai bbd ant visko, tai ko noret?

Bet tu pajacas konkretus. Kodėl tu įsivaizduoji, kad kažkur už sienos žolė žalesnė ir tokių ***ančių bet kur ar rėkiančių per visą gatvę nėra? Kai gyvenam Lietuvoje ir per purvasklaidą matom tik negatyvius dalykus tai ir atrodo, kad tik pas mus skylė, o visur kitur rojus. Va Breivikas išžudė kiek žmonių, tai bent šaunuolis jaunuolis ir net ne girtas Gerai Juokiasi JuokiasiNieks čia nieko negydo, tiesiog už**** idiotai, kurie pasiskaitę kažkieno straipsnių save pakelia į dausas, visi runkeliai, o aš intelektualas Lietuvos šviesuolis Gerai Juokiasi

kokius straipnius? ka tu cia kliedi? gal butent tas iskirtas benglas busi? Juokiasi

ziuriu, ne man vienam xuyova su sveikata…

hiunteri išgerk vaistų Gerai