Pedikai tarp profu sportininku

Pedikai tarp profu sportininku

Ar zinote kokiu pediku profu? Na kur zaidzia nba,eurolygoje ar futrbolistu ar boksininku. Bl idomu man kaip ten jiems sekasi…Juokiasi Bl koks pazoras jei pedikas yra geras profas, o as arba jus(kurie nepedikai) sporte nieko nepasiekem nors stengiames…kazkokia neteisybe

tau nueme bana? Juokiasi taigi vel uzdes kekšė kekšė

o kas cia blogo jei jis pedikas? tu durnas durnas kaip batu aulas

tu turbut bandai pasiekti bano gavimo rekordaJuokiasi

nu nieko bloga kad pedikas, bet pedikas taspats kas boba,skysta klynis ir gaidys.o sporte reik tureti tvirta harakteri ir vyriskuma jei nori kovoti ir laimeti

ei nipizdelink taip…jokiu rekordu as nenoriu.Cia juk idomi tema biskeli humoro ir tiek

Tu gal geriau eik ishsimiegok biski ar ka, nes dabar kazkoks priciuozes Baisu

nu ne nu tu rimtai durnas durnesnis uz ka tik gimusi vaika is kur tu tokius vejus trauki nu nesuprantu kvailas iki pat ausu…Baisu

Cia sporto forumas, o ne linksmybiu ar pan.

Gal dekit bana jam vel nes ramu nebus cia.

joooooooo Nekaltas banana jam Juokiasi

neseniai teatsiradau as bangoj todel nezinau ka anksceu sis bangietis prisibazarijo kad nusipelnes bano buvo…bet manau tema visaj logiska,o jej jum nepatinka ji ar zejdzia taj nesiforuminkit sioje temoje (mano bent jau tkia nomone)…
atsakant i temos klausimus,tai dauguma profu sportininku labai slepia savo orientacija, nes antrajp prarastu gerbejus, gerbejai- tai babkes, nenugincysit sio fakto…
teko girdeti jog daugiausia pediku tarp dviratininku ir plaukiku…na o karta buvau prancuzijoj varzybose ir vos neapsivemeu, kaip vienas nzn net kokios tautybes bernas lajmejo auksa taj kitas pripuole ir jie labaj labaj saldzej pasilajze poto pleksnodami vienas kitam per uzpakaliukus nuejo i dusus weeeehhh Veee

labai gera tema, kur žodžio laisvė mlia? Cha cha

matyt Tomzikai busi B.Moiseevo fanatas ir gerbejas

niu Nekaltas kam kas rupi Nekaltas

matos, kad banas buvo nuimtas per anksti…

pats kiba busi toks?

zinau viena 100%, komentatoriai per NTV+futbol pasakojo.
toksai Graeme Le Saux, anksciau Chelsea ir Anglijos rinktinej zaide. dabar tiksliai nezinau kur pasidejes, jei neklystu Southamptone…

Siaip,netgi geju sporto zaidynes vyksta. Populiariausios sporto shakos tarp ju-shokiai ant ledo ir bodybildingas.