Pavydas-kur riba?!

Sita tema yra apie pavyda, todel ir kalbetis turime apie ji, o ne ka kita.
Nagi, pasukime savo smegeneles ir pabandykim issiaiskint kur yra riba, ka daryt, kaip su tuo kovot ir pan-tik tiek is jusu prasau.

Nu dar galva suktiVeee negali pasakyt, tada naxren reikia man!

[quote]
FreEMEnscH rašė:

Apie koki cia "norejima" kalbi?

as irgi pavydi,bet proto ribose … Flirtas

Nu, jei tau nereikia, tai niekuo negaliu padet-turbut pats nebesusigaudai ko tau reikia, o ko ne…(tipo reikia, kad pasakyciau kas yra, o as ir sakau-yra tas, kad noriu suzinot apie pavyda!)

Nu, karochePiktas

I’m out!Baisu

Apie koki cia "norejima" kalbi?

[/quote]

apie toki wat Cha cha

A, sveika, pupyte…Gėlė

As zinok dabar labai piktaPiktasCha cha

O ka tu laikai "proto ribose"?

Nu tai jei tu eini lauk, nereikia cia visiems skelbtis-nori iseini, nori-ne.

LabasLabasLabas

apie toki wat Cha cha

[/quote]

Nu ir KOKI?!Cha cha

miegancioji grazuolyte rašė:

Apsisik galvaPiktas, man neidomu-buvo ar nebuvo, rasau todel, kad taip noriu ir viskas.
Nenori-neatsakinek, bus tokiu, kuriems si tema taip pat bus aktuali dabar, ir nereikes knaisiotis 100 metu senumo archyvosePiktasBlogai

[/quote]

Nu ir KOKI?!Cha cha

[/quote]

nu wat wa ta matai ? Juokiasi ot priekabi Cha cha

su pavydu kovoti labai paprasta.tiesiog nepavydėti Laimingas mažiau į viską kreipk dėmesį ir tiek.

O kaip tam zmogui i viska maziau kreipt demesi? Ot lengva pasakyt!Cha cha
Bet aciu, kad stengeisi patartBučkis

Aha, dabar matauCha cha
O tu gali ka nors pasakyt apie pavyda?Cha cha

žinau kad nelengva.turiu tokį Vyras ,kuris niekada nesiskundė merginų dėmesiu.kartais būna kad aš "užverdu" … Laimingas

Gėlė

As manau, kad pagristas pavydas yra geraiGerai Ir kazkiek pavydeti net reikia, ir tai naturalu, jei Myliu, bet kur yra pavydo riba? Kur pasiekiama riba, ten BaisuŽliumbia

Veee Veee Veee O pavydasGerai! Laiku ir vietojMirkt! Tai ne slykstus o zeba jausmasMirkt!!!

Tai gal tu kokia tai sadamazochiste?Cha cha

nelabai megstu apie tokius daleekelius kalbet
Nekaltasyra kaijp yra ,pawydas buwo ir bus tik wieni ar kiti daugiau mazhiau tai ishreishkia ir ishwis kam tokiais dalykeliais kwarshint galwa jejgu atsakymo nebus Nekaltas

Seniau pati pavydejau, o dabar manes pavydiNekaltas
Net mano draugemsApakęs
Nekenciu! Kanda