Pavogti ratai

Pavogti ratai

Gal kas netycia kam siule paskutiniu metu R18 chromuotus bmw ratus su zieminem padangom auto.plius.lt/skelbimai/kita-lengvojo-lydinio-r18-2846882.html ir R17 X5 ratus su dygliuotom zieminem padangom ?facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fauto.plius.lt%2Fskelbimai %2Fkita-lengvojo-lydinio-r17-2846908.html&h=4AQHb7HPS jei netycia kas kur pastebes ar kam pasiulys siuos ratus butu malonu jei pranestumet

speju pardavinejai,kazkas apziuret/nuziuret buvo ir Ufff

Gal ir gerai , kad tokius pavoge

Gerai apsiniuxine buvo kad tokius voge Apsvaigęs

Cha cha Ne pas mane o pas drauga pavoge bet kad skelbimai buvo ideti bet nieks ju neziurejo ir nemanau kad nuziureti galejo nes buvo nakti atvezti i garaza ir po 4 dienu rado islauzta garaza

Vakar dar kaip tycia tokius pat lyg ir maciau pas padangistus, bet buvo gerokai apdraskyti ir pavarge

nu nx, ir kur juos tokius paskui det? nebent i lenkija parduot ar i rusija

Gedyla chrominiai ir yra apdraskyti ir pavarge naudoti kaip zieminiai kurioj vietoj matej jei ne paslaptis ?

Bet cia as siauliuose maciau, buvo su M zenkliuku m power tipo

Nu apie tuos chormuotus, tai tikrai pamasciau, kad bus proga uzsideti normalius ratus, aisku kaip apvogia tai nemalonu, pamenu kai garaza bendra su draugu padare mums, tai isnese visko uz 50+ t litu, anas kai rado tai net mikciodamas man skambino, kad atlekciau Juokiasi

ai tada jei siauliuose matei tai greiciausiai ne tie Šypsena M zenkliuku nera

labiausiai gaila x ratu nes beveik naujos ziemines padangos ant ju buvo bet… Is garazo irgi nemazai isnese dar aparaturos kruva isnesta bet aparatura kolekcionuota buvo ilgai ir nuobodziai tai nieks tiksliai ir nezino nei kiek nei kokios buvo nes vis is parduodamu masinu isimama buvo trulikas o gal cia tavo darbas ??? Cha cha Kaip tik netoli nuo tavo namu Cha cha

ratai baisūs nx BaisusP.S. Manja, pasiėmiau.

motocrooss - o tai signalizacija pasirupint slabo buvo? tiek irangos ir pan, sunku GSM PIR’a pasikabint uz ~300lt?

motocrosssMAN, tai ieskokit pas cigonus arba pas tremtiniu rusus. cia jie vagia visada

Robi Gerai

ne mano garazas tai man kaip ir neidomu tos signalizacijos Cha cha

trulikas o aiskiau Šypsena cia metalinis garazas pilaites kely prie lukoilo pakeltas buvo

a, tada ne. jeigu pacioj pilaitej, tai zinociau. dabar, tai cia ir jusiskiu darbas gali but