Pavėluoti VIP narių rinkimai - 2006 ruduo

Pavėluoti VIP narių rinkimai - 2006 ruduo

Paskutinę žiemos, pavasario, vasaros ir rudens dieną skelbiami VIP narių rinkimai, kurie vyksta 3 dienas ir kurie yra suteikiami 4-iems aktyviausiems dalyviams, prasmingai žinutėmis ir darbeliais prisidedantiems prie klubo gyvavimo. Teisę balsuoti už VIP narius turi tik dalyviai, tapę klubo nariais 1 mėn. iki rinkimų pradžios.

P.S. Šiuo atveju pavėlavom dvi savaites. Atsiprašom, bet svarbu, kad rinkimai įvyktų, ar ne?
Siūlykit kandidatus.

As siulau Vampyrka - vien uz siuvinejimo schemu “sandeli” Cha cha

oj, maniau kad rinkimai bus apie naujus metus.
tuoj ką nors pasiūlysiu, tik reikia išsiaiškinti ar dar neturi vipo.

siūlau 010203

O aš siūlau:
010203
Apatija

aš už

peppi

Apatija sakė per anus rinkimus, berods, kad iš principo nenori VIPintis. Nuostata pasikeite, ar nepasikeite?

O galima už du atiduot balsą? tada už peppi irgi prisidedu, nes labai efektyviai dirba, pažvelgus i fotogaleriją Šypsena

eMAr, Liežuvis jokių principų Mirkt aš iš pagarbos šiam klubui neimu, nes ką pagalvos žmonės, kai vipas pradės svaidytis tokiais komentarais, kaip aš kartais? šiaip nemanau, kad bus daug balsų už mane, bet jei netyčia pateksiu į tą sąrašą, tai tebūnie. tik gaila, kad vipam algos nemoka Juokiasi

vadinasi, galima Šypsena

ash uz APATIJA…seniai laikas Mirktsusivipinti

Na negi galvojat, kad visi esam idealus ir kritika nepriimtina. Manyciau, kad apatija kaip tik pasiziuri i reikala is kritiskosios puses Gerai, as uz ja. Tai yra ir uz kritika ir uz Apatija Cha cha

aš irgi už ApatijąMirkt
tik mano briedę mamą pagirk, kąąą? Juokiasi

kapuchina Gėlė

aš pagyriau, tik vyruką labiau. žinai, kaip dera moteriškosios lyties atstovei Mirkt

Apatija, Peppi Labas

kapuchina ne VIP?Nekaltas jei ne, tai ir už jąGėlė

Sveikinam
Apatiją,
kapuchiną,
Vampyrką,
peppi

Tapus "Pasidaryk pats" klubo VIP narėmis.

010203 - nėra mūsų klubo narė, tad užVIPinti negalėjau.

Sveikinimai naujoms VIP’ukėmsGėlė

sveikinimai tapusioms VIP’emisButelis

ir vėl pražiopsojau… Apakęs
SVEIKINU Šypsena
gal po visų švenčių organizuojam Vilniečių mytą? Butelis