pavasaris arteja...

pavasaris arteja…

perku r18 265/35 padunges vasarines Cha cha

cia tie patys,kuriuos skerslenkis butu su 500% antkainiu poliraves? Cha cha

tas patc Piktas va jam Špyga

kiek kainoja viduriukai plastmasiniai?

bbz, turguje uzmaciau yra stampofkiu, o su logo esu jau kai ka sumastes Cha cha

katras cia skerslenkis poliruotojas? as ieskau 225 45 16 ir 205 50 16

apex> tas pats Cha cha

kuris uz poliravima 600lt dainuoja,bet pasakoma,kad yra ir uz 300lt,tai pradeda rasyti PM ir pasakoti,kad jis turtOlis Gerai Kvankt? Juokiasi,maza to,kad tas poliruotojas uz 300lt pijokas Juokiasi

kas tas zmogas? bijot sakyt ar kaip cia?

kazkoks cocco ar tipo tokio

rocco, naujiena APEX?

viena pijoka zinau poliruotoja bet abejoju ar jis bangoj sedi. kita poliruotoja irgi zinau. bet nesuvedu sasaju su lenku. nzn gal kokia uzuomina? Cha chakrc galvojau, kas pasidziaugs

mano mazdos nuotrauka…

siaip man is esmes px kiek jis praso,bet ko paklausi,to nesako…tai nx tokie cia reikalyngi,ateina tik paslaugas siulyti,bet kai kas ko klausia,tai bbi gausi Špyga

apex>cocco sake,kad jis dirba gerai,bet uz 600lt,o tas uz 300lt sako pijokas…nu tipo cocco geresnis meistras Mirkt

tai zinau rocco. siaip daro jis gerai. tikrai gerai. o ar ta kaina gera ar ne cia jau ne diskusija. labai gera anekdota siuo klausimu prasom paskaityti: Nukrenta vidury dykumos lėktuvas, skraidinęs auksą. Gyvi liko tik rusas ir žydas. Rusas prisikrovė į maišą aukso kiek tik gali panešti, o žydas aukso neėmė, tik daug maisto. Na ir patraukė jie per dykumą. Eina eina, galo nesimato, rusas jau ir išalko, prašo žydo maisto. Žydas sako: - Aš negaliu tau duoti maisto, bet aš čia surengsiu turgų, o tu ateisi ir nusipirksi. Išdėliojo žydas savo maistą, rusas atėjo ir sako: - Parduok duonos kepalą. Žydas sako: - Maišas aukso. Rusas sako: - Tu durnas, ar ką? Žydas sako: - O tu pavaikščiok po turgų, paieškok, gal pigiau rasi.

rocco geresnis uz ta kita (jei apie ta pati pijoka snekam). faktas. man tas kitas dare. kiekvienas renkames ar moketi ar ne. as vistik pasigailejau kad nejau brangesniu keliu. nors rezultatas tikrai neblogas gavos, ale rocco tikiu btu geriau padares. as pastoviai turejau skambinet, klausinet, ar padare , ka padare, o tastai duok 50 tai duok 20. pasakiau akd duosiu kai padarys. yra tam tikru dalyku ( tokios masinos ir tokie ratai) kur geriau sumoket viena karta ir pamirst. nu mano seni ratlankiai, giliu pabraizymu buvo gal rocco uz 2x kaina ir nebutu padares 2x geresnio vaizdo.

Apex>gerai ar ne nezinau,bet sakyti,kad tas uz 300lt pijokas ir jis blogai [adarys net nezinant jo,tai ka as zinau. Mirkto tas kitas kur dirba?

jie vienam kieme Cha cha ar kazkur netoli. nzn. nemegstu kalbet apie kitu zmoniu reikalus. cia kartu mano nuomone apie 600vs pijokas 300. gerai daro tas net nesinori jo pijoku vadint. nu tas 300lt Cha chakol rocco turi klientu tol gerai, jei turi vadinasi daro gerai. ar kiti permoka? jei laimingi atsiima ratlankius vadinasi ne permoka. nervai irgi kainuoja. ne kart prasoviau taupydamas. jei ne finansu prasme tai laiko. p.s. reiks kontaktu to “300lt” sakyk duosiu.

kad cia net ne is vln tas “300” Ne