Pavasario ziedai

Pavasario ziedai

nu aš vis tik negaliu atsistebėti, kaip grafaite patobulėjo…“ant akių stiebiasi”. Prisiminus pirmas foto ir matant paskutinius darbus, nepasakytum, kad to pačio žmogaus darbai. O kiek buvo kritikos išlieta ir ne bet kokios, piktos, kartais įžeidžiančios, ne kiekvieno nervai atlaikytų. Bet užsispyrimas ir sveikos kritikos priėmimas padarė savo. Galiu tik pagirti ir palinkėti toliau šitaip tobulėti. Labas

Cese niu skaudu buvo kai kuriu klausytis ir dar tada man buvo toks sunkus laikotarpis kad dar skaudziau visa tai pergyvenau…dabar turbut i tokius nekreipciau demesio, o i pastabas-protingas ir konkrecias visada atsizvelgdavau na gal tik nevisada pavyksta viska is karto padaryt.Dziugu kad patikti pradejo mano darbukai ŠypsenaMatyt pavasaris taip paveike ŠypsenaAciu

Tobulumui ribų nėra…

piktus komentarus, visiskai nepagrystus ir nelogiskus, raso tie, kurie nepripazysta geresniu ir idomesniu uz juos pacius. saunuoles, mergaites - taip ir toliau Mirkt

ooo… Galileo :stuck_out_tongue: ot pataikiau Cha cha

Aha, tik remelis toks labai jau sintetinis.

Patink.

dziaugiuos kad patiko, aciu apsilankiusiems

Gerai valio

Laimingas grazu

nu gal ir gražu. Vadinas aš labai savikritiškas nes nedrįsau čia dėti labai panašių foto. Nekaltas

Grazu Šypsena

…galimėt daryt kvadratinė…su pagrindiniu žiedu VK ketvirty…gražiau komponuotūs…a tai daba kairė nuotraukos pusė nykokai atroda…

Dailiai atrodo. Pritariu kvadratavimui.