Paukštis neduoda ramybės

Paukštis neduoda ramybės

xeexe…Užsikišk ausis su vata ar šiaip kuo…Ir galėsi megautis saldžiu rytiniu miegu Liežuvis~

Gal lizda tavo balkone sumane susukti? Šypsena

kas per durna temaNekaltas

Tuo kad rasai nesamones, pas mane irgi pauksciai ciulba, boba po langu sluoja saligatvi, kaimynas masina uzvedineja o as miego noriu na ir kas???

nupjauk ta “išsikišimą” po balkonu kur, neturės kur nutūpt Juokiasi

Nusauk

Ragatke.

Nekreipk demesio i ta "protingaja" kur auksciau pasirase.

Siaip man BUVO panasi problema pernai su sharkom, siemet su varnom. Sharka pasirodo is tikro l.protingas paukshtis (apie varnas to nepasakyciau). As pasiskolinau "vamzdi" ir patykojau per langa…

Dabar ramu, gera…Mirkt

as irgi pavasari tokia pacia problema turejau, tik tie pauksciai ciulbedavo ne paryciais o per pati vidurnakti ir praktiskai tai tesdavosi istisa nakti Nežinau
Kai pirma karta isgirdau, pagalvojau, o, kaip faina, ir pauksteliai cia graziai ciulba, bet po pusvalandzio jau labai gailejausi, nes ciulba taip garsiai, kad bet kokius miegus isbaido. Kuri laika tai tikrai buvo l.didele problema, visgi bent nakti zmogus turetu pailset…
Bet dabar jau tas ciulbejimas aprimo, matyt buvo jiems koks nors poravimosi metas, tai ir ciulbejo nuolat…

Siaip sharku man irgi buvo gaila- grazus pauksciai, o del varnu tai ne… ju juk visur pilna.
Tiesa zinok jei karta ishgasdinsi (nepataikai) tai pasidaro dar atsargesni.

Prikabinek ant balkono juosteliu is medziagos ar ko nors panasaus. Gal isbaidys…Tūsas

pakabink keleta melynos spalvos juosteliu (berods pauksciam tokia spalva baisiauia Baisu )… ilgesniu,- tad nereikes svertis per balkonaŠypsena … na ir balkonas neblogai atrodysŠypsena o saudyti ir kitaip zaloti paukstelio nereiketu Ne, juk jis turbut gyvent nori, kad taip inirtingai “ciulba” Juokiasi

o panasiai man buvo su didziosios zyles patinu anksti pavasari pries tuoktuves Pavargęs dabar ramu… tik mano pauksteliai neblogai “iciulba” rytais … bet ju as jau nebegirdziu Kietas

Balkone turiu tris kregždžių lizdus… Tai triukšmas nerealus būna. Miegu taip pat prie praviro balkono, bet kažkaip per pirmą jų čirškėjimo savaitę pripratau ir vsio… Aišku savaitgalinis meškos miegas sutrumpėjo, bet… ilgesnė diena užtat būna Cha cha

Hm… o jei musgaudžio lipnią juostelę priklijuotum Nekaltas

Paukščiui turėtų būti namalonu kai kojos limpa Pavargęs, tik jei mažas labai paukštukas, taip nedaryk, dar su visam prilips ir susižalos Baisu

Sako, paukščiai mus aplanko kai turi kokią nors žinią iš dangaus. kai supranti ją - paukščiai išskrenda savo reikalų tvarkyti. Gal būt tai ir perdėm romantiškas požiūris, bet juk gražu, o jei dar ir padės netyčia iš vis -Gerai

Aga, tau gerai! O pas mane kieme 3 val nakties pradeda ciulbet!!! Ner kas tiem pauksciam veikt, ania?
Hm… jei tu ta atsikisima, ant kurio paukstis tupi ir cirskauja, gali pasiekti, tai pririsk ten polietilenini maisiukai, toki, kuris garsiai traska ir kuri vejas plaiksto. Tai gal nebeskris… As taip savo kate saugau, kad nevaikstinetu ant balkono krasto ir nenueitu pas kaimynus Tas krastas toks plonas ir juo mano kate megdavo nueit i kita balkona. Tai po to neiskrapstydavai is ten! O kaimynai tai ten tokie baisus gyvena PavargęsBaisu Kas zino, gal pamate kate imtu ir issikeptu pietums!!!

Arba nusipirk ar pasiskolik katę, tada šitas reikalas persikels ant katės pečių Kietas

Mirkt

pauksciui isgert rejk duotCha cha

An tos vietos kur jis nutupia viniu priberk … Arba kliju privaryk kad priliptu kita karta, niu o tada rimtaj patajkysi kuom nors… Nesigajlek tikaj jo,… PavargęsBaisu

Ale kaip žiauriai…
kai nori miego, tai jokis paukštis nesutrukdys. Va mane pastaruoju metur vėžlys rytais žadina, kai bando alpinizmu užsiimt. Nu labai nervina, bet iš kitos pusės, matyt būnu pakankamai išsimiegojęs, jei tai girdžiu…
Beje, kai įsikėlėm į užupį, buvo už lango tokia duobė (mūsų namas per metrą nuo gatvės stovi), į kurią pravažiuojančios mašinos įvažiuodavo, o bute girdėdavos “BUM BUM” nuo abiejų ratų. Na ir kas - per kelias dienas pripratau ir nebegirdėjau to.
Dar būna, kad porą kart per savaitę konteinerius keičia gatvėj, tai irgi bute girdisi… so what? nzn, man tai netrukdo…
o paukščiukus mylėt reikia (išskyrus varnas Cha cha)