patogiai

170 cia paliubomu ne vidutinis o maximalus jei 7,7ltr ryja…

Pas mane tiek gaunas jei laikai koki 150-160 max bet reikia laikyt ne 20 km toki greiti o minimum koki 150+ km atstuma tada kazkas pasimato relaus.

speed raceriai bl Cha cha

Is kur pas jus tokios sanaudos unreal Apakęs

geriausia kai borto kompo nera, zinau kad pas mane sanaudos kinta nuo 5l iki 8l, ziurint kaip vaziuosi ir galvos neskauda, svarbu ne dvigubai didesnes ir ok Cha cha

e60 3.0d kai turejau, tai uzmiestyje 110-120 apie 6.5ltr rydavo. 150 jau 8.5 kapojo. o 180 ar panasus greitis tai bbz kaip mieste tiek pat jau ryja.

Mindosai, paklausiu kitaip teke vaziuot su auto kur yra ventiliuojamos/vedinamos sedynes?

autobild.veidas.lt/wp-content/uploads/2011/06/peugeot-407.pdfnekažką jei tikėt viskuom

Vadinas pas mane tamsi oda, nes ikaista jobtvajmat

pirkau Ainol…100usd…muzikai,intikui GeraiNFS velka kaip daina,aisku ne stebuklas kazkoks,bet uz tiek Gerai

nu bet jus pavarot, koza susirauskslejus, ventiliacijos nera Juokiasi rida raso 175kkm, bet manyciau vistiek bus sukta, tai kokia 250-300kkm butu realu, nes nei vairas, nei ryciagas, nei pedalai, nei kedyne nera ziauriai nutrinta, joki mygtukai ar kazkas panasaus nenudile. ir seip as i rida nelabai ziurau lietuvoj, isedau, pavaziavau ir mazdaug viskas aisku, ypac jei jau ketvirta per diena ziurai. pagurkli, o kam cia idomu kokia pas tave koza ir kad prakaituoji kai suo.

niekam neįdomu, dėl to ir nededu foto Juokiasi o tavo, matai, visiem įdomi, tad belieka tik padėkoti, kad tenkini mūsų žingeidumą ir dedi fotonuotraukas bei aprašymus Juokiasi