Patinka "vedes ir turi vaiku"?

[quote]Tai vienintelis ir nepakartojamas serialas,kuriama taip sarkastiskai ir taip linksmai ziurima tiek i vaiku tiek isuaugusiu gyvenimatai vienintelis serialas kuri galiu ziureti ir ziureti,jis visa laika kelia juoka ir neatsibosta.
Gal yra prijaucianciu siam fantastiskam serialui?
[/quote]

gal Nekaltas

nesuprantanti<— labai geras atsakymasCha chaCha chaCha cha

nus man tai anksciau patiko… Nekaltas dabar kazkaip nebe taip idomu ir nepatogiu laiku rodo… o siaip tai kazkada buvo topas Cha cha

nors žiūriu seriala jau kelinta karta, bet jis vistiek yra CoolGeraiTaip

Geriausias is geriausiu!Kiek ziuru tiek juokingaJuokiasi

GeraiTaip

agha, tikraj geras ce serialiukasTaipGeraiCha cha

nofuture<— kad ir dabar dar topu topasCha cha

vienintelis situacinis jumoristinis serialas, kuri visuomet su malonumu pasiziuriu Taip jokie nei draugai, nei smaugai neprilygo ir neprilygs elui bandziui Alus

ish apsireishkimu shitam saite tikrai aisq kad topu topas iki siu dienu ;D

tai amerikietiskas humoras,daug ka mums nesuprantama,o jei ir suprantama,tai visai ,ne tai,ka turejo imeny kurejei ir panasiai.Mano nuomone amerikieciu serialai ne europos ziurovams,ju humoras kazkoks sux Blogai

Nerealus serialas, ziuriu kiekviena serija GeraiCha cha

is wisu amerikietisku situaciniu komedijiniu serialu, kur girdimas back juokas, o tu nesupranti, kurioj vietoj cia turejo but juokinga, sitas tikrai yra geriausias. ir ka reiskia senamadiskas? kai LT ji pirma kart pradejo rodyt, jau tada jis nebuvo naujas.
visa semynele nereali
ka as galiu pasakyt, cia jau klasikaKietas

Love and marriage, love and marriage
They go together like a horse and carriage
Dad was told by mother
You can’t have one without the other

istikruju nerealus serialas (bent jau man) Mirkt
nors ir nakti dabar rodo, taciau wisad istempiu ir paziuriu Taip
tai kad serialas senas tai tikrai…bet bajeriai nemirtingi
elas - tikras vyras Cha cha
sugeba net elvį išprakaituoti Cha cha

Gerai dabar nebeistempiu dazniausia iki jo,anksciau pamenu barake,prisirinkdavo draugu ir luzdavom visi ziuredami.Jeginis serialas.

[quote]unreal..TūsasCha chaGerai. nepakeiciamas. visgi esama tokiu serialu,kuriuos gali ziureti neatitraukdamas akiu Mirkt

retai beziuriu nepavyksta bet kai seniau rodydavo tai nepraziopsodavau ne vienos serijos [%

patynka man TaipTaipTaip cool serialas TaipTaipTaip

Totalus ****as! Veltui praleistas laikas… filams deshovas…
geriau paziurekit Requiem For A Dream!

vo kur kino ekspertas pasireiske Juokiasi