Patinka prirūkytas kabakas?

Patinka prirūkytas kabakas?

Turbūt daugelis rūkot Kietas Spėju iš statistikos Cha cha
O kaip patinka sėdėt prirūkytame kabake? Netrukdo svetimas dūmas?
Valdžia ruošiasi pasistengti- uždrausti juose dūmyt Nekaltas

kai pati nerukau, tai prirukytas kabakas tiesiog nervina, stengiuosi eiti i neprirukyta kabaka, arba prie to stalelio, kur nerukoma.

Nerukau, bet dumus pakenciu Kietas Jei ruko kvapnu tabaka, tai netgi megstu Flirtas Jei uzdraustu rukyt kabakuose, man paciai ne beda, isskyrus tai, kad rukantieji kompanionai lakstytu i lauka Liūdnas Bet gerai, kad drabuziai neprisigertu rukalu kvapo Gerai

man juokingai atrodo,kai toje pačioje salėje yra "rūkomieji" ir "nerūkomieji" staliukai,juk dūmai sklaidosi visur…
iš kitos pusės suprantu nerūkančius žmones,nors pati Kietas

Staleli surast gal ir nesunku, bet neprirukyta kabaka…? Na gal, is tu brangiausiuju, gal jose ventiliacija pakankama…

Na jeigu pro dumu debesis nebematai zmogaus, su kuriuo sneki, tai labai jau nekas… O siaip man nera taip svarbu kur sedeti - rukanciu ar nerukanciu pusej. Tik va drabuziu, prisigerusiu rukalu kvapo, labai nemegstu… Veee

Buvau kaminu- sito nejausdavau. Dabar grizus is tokio psaisedejimo, iskart metu rubus skalbti… Veee

Vien del to ir neinu beveik i kabakus, kad nera kuo kvepuoti. Butu nors keli klubai, kuriuose nerukoma, tikrai dazniau lankyciaus.

Stai ir bendraminte- Blobse Gerai
Uzeini- nieko neiziuri (ar bent vietos yra)- iseini Juokiasi

as ir pati nerukau…siaip mane irgi nervina prirukyti kabakai,bet dabar kai neblogos kondicionavimo sistemos tai tada problema kazkaip nebera tokia svarbi…pripratau jau kazkaip…Nekaltas

Gerus argumentus pateike priesininkai. Atseit daugelis ten ateina butent ramiai parukyti. Pasiima alaus bokala ar kavos puodeli ir ruko 2 valandas. Tai suprask, jei kabakas praras tokius pelningus klientus, nekaip jam bus Juokiasi

rubai rubais,bet plaukai tai po pirmo plovimo vistiek smirda,kaip ir oda…noreciau ir as kad butu kabakai kur nerukytu,bet ka daryt jei eini su tais kur puse ruko puse ne?tipo skirstytis i savus kabakus?Nekaltas

Pries 15-10 metu retai kur leisdavo rukyti. Ir ka- eidavom nuosaliau. Papildoma pramoga ir uzpakalis pailsi Cha cha Tuo paciu ir smirdedavom gerokai maziau Gerai

Seniai laikas uždrausti rūkyti kabakuose, o tai savasVyras šalia sėdi, dūmyja, vis sunkiau į kitus pasižvalgyti. Neleistų rūkyti, čiuožtų laukan karts nuo karto, o man tuoj proga akytėmis pamirkčiotiCha chaDrovus

Mano nuomone rukalius reik atskyrt nuo nerukanciu,pvz;rukaliai sedi desinej o kiti kairej nors patalpa ir bendra.taip jau yra padaryta nemazai kabaku,aisku klubuose tai neiseitu bet gali padaryti rukaliams vieta tam tikra.ŠypsenaAs pati nerukanti ,bet man dumu kvapas patinkaGerai

tai tu - į kairę
NekaltasNekaltasNekaltas
Juokiasi

O kam dabar lengva?A?

Nu nera kabaku su gera ventiliacija. LOS PATRANKOS kai atsidarinejo gyresi savo ventiliacija, bet kai reikia ijugti nemoka ir neapsimoka, tai ir iseini prasmirdes. Kol nera normalios ventiliacijos uzraukti visus rukymus prie staliuku. Matot uzpakalius tingi pakelt ir pravedint.Baisu

Taigi buvo kauniečių meetas "Berneliuose" senamiestyje Mirkt Kunigaikščių menėje,kurioje nerūkomaGerai