Patinka iPhone?

Patinka iPhone?

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Gerai

Idomu cia reklama tikra (nes zinau, kad samsungas megsta tampyti liuta uz usu) ar tiesiog fun feikas?

Jei ir reklama butu, tai jokio melo cia nera.

Primena Zvonkę ir Mia.

Gerai Cha cha

Better performance? Ghe hem.

bendradarbio S3 kiek maigau, nu blemba lagina. Tiesiog prašosi flashinamas į kokį CM10. Nes atrodo, jog mano huawei sparčiau sukasi

Jojo sapnuok toliau, lagina jam Cha cha Cha cha

akys gal lagina

Šypsena) parodykit nelaginanti

Siaip panasiai veikia. Sandman: sakai Samsung reklamose spellchekerio nepanaudoja?

nu man s3 ekranas jau perdidelis. dabar S2 pats tas o ana pamaigiau jau nepatogu, keista kad samsungas progresa mato vien hardware kelimu ir ekranu didinimu, geriau savo softa pasitvarkytu labiau.

BUY SAMSUNG …with comically huge screen, …laggy and ugly touchwiz crapware, …1.4 quad core processor for almost smooth scrolling,

vyriausias> tvarkyt nereik, va matai troliams nelagina…

lagina net tokios paprastos funkcijos kaip call log ir contacts kas labai uzknisa kai reikia perskambinti jei sviesoforas trumpai dega kol pajudi tai logo ir nepamatai Šypsena

a mazai samsungu su mazesniais ekranais?

Jei norite dar sutaupyti: dewith.com/2012/its-not-just-phones/

Nu tai jei samsungu highendai lagina, tai as net nemastau, kad galima dar kazkoki ten ju varianta rinktis, kuris isvis turbut sunkiai veikia Nekaltas

man tai iphonas 4s lagina nesveikai, kokias 10s reikia palaukti kol home butonas sureguoja Nekaltas