patarkite kokias pirkti kolonėles ir garso plokštę

patarkite kokias pirkti kolonėles ir garso plokštę

Vo noriu nusipirkti kaloneles GERAS na kad KAIMYNAI NEGALETU miegoti Mirkt
Kartu ir GARSO plokste pakaisti.GAL GALIT PATARTI KOKES KALASKES NUSIPIRTI IR GARSO PLOKSTE ???

imk butinai kad butu suroundas ir kuo daugiau watu. tada kaimynai tikrai negales miegoti, o ir tu nenusivilsiCha cha

jei biudžetas leidžia - perki atskirai stipreką, atskirai kalašas. tada perki gerą garso kortą, iš herkules arba creative, perki laidą skaitmeniniam išvedimui ir turi aukštos kokybės garsą, kuriuo gali dalintis nors ir su visu namu, pagal stiprako ir kalonkių galingumą

jo pilnai sutinku … pirk viska atskitai … nu jei neishgali tai cia jau kita beda , gali nusipiskt kalashas ir stipriaka … neisrankiam uztex … be to galesi pasidaryn namu kina, junkt viska pre TV

NA del $$$ nebeda.

As paprasciausei norejau paimti SPECELIAI kompui betjei sakot gad atskirai viska nupirti geriau tai reikes darbo diean nuvaryt apsiziuret Mirkt

tai sitas varijantas tau bus geriausias

Na gal ir ne į temą (o ir į temą), bet pamenu ir aš sprendžiau šitą problemą, ir po ilgų apgalvojimų nusipirkau GERAS ausines, nes:

  1. Mėgtu pasėdėti prie PK ilgiau nei iki 22.00 Šypsena, o kiti šeimos nariai dažniausiai miega, todėl negaliu klausytis garsiai muzikos etc.
  2. Turėjau apie 200lt, manau, už tokią kainą nelabai jau ir gera ta aparatūra išeina (na bent jau tada, prieš metus gal).
  3. Reikėjo/norėjau geros kokybės.

Už ausines suplojau 239lt, technics, na tai nėra labai jau daug (turiu omenyje lygintant su TIKRAI profesionaliom), bet aš ne DJ, todėl man savūjų per akis. Sėdžiu dabar prie PC, klauso kokiu noriu garsu, kada noriu, beto kokybė nuostabi Gerai, o šiaip turiu aparatūrą atskirai - toosams ir tt. stiprintuvas, cd grotuvas ir kalonėlės (pažįstamas iš Vokietijos parvežė) Na tiek norėjau pasakyt, gerai pagalvok ar verta pirkt aparatūrą tik kaimynams nervuoti (na čia pliusas šioks toks, bet mano kaimynai abejoju ar labai susierzintų, kad ir kokiu garsu klausyčiau, gyvenu name…) Cha cha Labas

Na netik juk imu aparatura kad KAIMYNAM PASIRODYT AR NERVUOTI JOS.Kaip paprasciausei man patinka HARDTRANCE,TRANCE,TECHNO stilius o jau mano kalaskes rusiskos S90 nelabai istrauek HARD TRANCE BUMCIKU paseno Liūdnas reikai atsinaujinti. Del ausiniu tai as turiu Sony KOKYBE zn ir gera nakti gera paklausyt preis miega Cha cha

siulau taupu bet gera varijanta : Creative p580 230Lt. Zemu dazniu skambesys tikrai labaij malonus (lyginta mazdaug 10 gaminiu), lenkia analogiski tik galingesni varijantai, taip pat kokybiskas vidutiniu ir aukstu garsu atkurimas. Garso kokybe lenkia betkokia 2xs90+stipriakas komplektacija :] aisq jei bapkiu yra imk Creative Mega arba dar geraiu Gigaworks tada kaimynams sakes Šypsena. garso korta imk pagal kisene, swarbu butu min sesiu kanalu ir rekomenduociau creativo.

nesiulikit jokiu creative, nei kortu nei kalashu.
Ish kortelu kurie turi gera garso kokybe(be jokiu 3d garso issipisinejimu) yra Creative SB 128, uz ja sumokesi apie 20-30 pagal skelbimus.
Kalashus reix pirkt pagal turimu babkiu kieki.(nera tokiu komputeriniu kalashu kad kaimynai nemiegotu).
O jei turi s90, tai pagamink sau galinga suba, daugiau tau nieko nereix Liežuvis

Garso plokste siulyciau creativeTaipGeraiO del kaloneliu tikrai neisgausi geros kokybes su S 90Neatgyventas dalykasTaip

Thenks uz atsakymus ryt varysiu aopsiziuret GAL KA ISIGYSIU Mirkt

kvailos snekos.
jei babkiu yra imi creative audigy blasteri ir equipini ta daikta thx klases creative colonelemis. Garso kokybe puiki o kaimynus jei kils noras panervinti (siaip ligos pozymis)- pajegumo pakaks.
o durniukai su savi iskasenom s30/60/90 tegul lenda i rusiukus kacialkiu ir ten bubina tuos kibirus.
Yra zmoniu rusis kurie vertina garso svaruma ir kokybe, tokiems didelio garso nereikia isvis, yra loxuciai kuriems bile kauktu per visa nama, nors tam kaukime paprastai be bumbsiu daugiau nieko nesigirdi…
taip kad rinkis.