Patarkite, kokia idomia knyga perskaityti..

Patarkite, kokia idomia knyga perskaityti…

…noriu skaityti, bet nezinau ka…gal kas skaitete, kokia nors gera knyga? (nemegstu fantastikos, detektyvu)…

Vienuolio “Viesnia is siaures” Gerai knyga.

kaip “pradedanciajai” Šypsena skaitytojai rekomenduoju M.Michel Vejo Nubloksti … knyga labai vertinga ir didele, manau bus puiki izanga … Šypsena

Hesse’s “Stiklo karoliukai”, “Stepių vilkas”, “Po ratu” Šypsena
Antoine De Saint Exupery “Citadelė”

Jei nori filosofines knygeles, tada siulau filosofine pasaka Paulo Coelho „Alchemikas“, arba to paties autoriaus „Veronika ryztasi mirti“, jei nori paskaityti gera jaunatviska detektyva, tada rinkis „Extasy byla“, jei nori psichologines skandalingos knygos - rinkis - „Sirsiu lizdas“, ieskai dvasios atgaivos tada - Valdimiro Merge „Anastasija“, jei ieskai lengvai skaitomu idomiu paprastu knygeliu tada siulau Geof Dyer „Paryziaus transas“ labai neblogas elegiskas ir erotiskas pasakojimas apie aistra ir ilgesi, arba Elmore Leonard „Stikas“ dar viena gera knygele, kaip vaikinas isejes is kalejimo i laisve ima galvoti kaip uzsidirbti savai milijona Majamyje, visas sitas knygas esu skaiciusi ir tikrai rekomenduoju, nuo siu kurineliu labai sunku atsitraukti…

Na ash siulyciau R.Bach’o knygas: “Tiltas per amzinybe”, “Dzonatanas Livingstonas zuvedra”, “Iliuzijos”, “Vienas”. Taip pat H. Hesse “Narcizas ir Auksaburnis”, “Sidharta”. Ir, zinoma, visas P.Coelho knygas Gerai Šypsena
Dar man labai patiko R.Bredberio legvos fantastiko knygos…

apskritai geru knygu yra daug,ir tai faktas.tiek daug,kad sunku ir issirinkt.apskritai turiu patarima kaip tokios ieskoti:nueini i kokia sena,apdulkejusia bibliotekele ir paziurek skyriuje “lietuviu literatura”.
ten ieskok knygu,kurios isleistos iki 1990 metu,nes iki tol laimingo komunizmo leidyklos nesivaike pinigu ir leido kurinius,kurie siais laikais nepopuliarus.taigi nerasi nei pigiu meiles romanu,nei detektyvu,nei fantastikos.pasiieskok knygutes apie antra pasaulini kara ar socializmo kasdienybeCha cha(kokia apdulkejusia).tokiose uzmirstose knyguteje randasi daug daug isminties.
vat taip.o cia visiems kurie skaitysGėlės

Galbut pasikartosiu ,bet patarchiau rinktis P. Coelho alchemika . Nuostabi knyga lengvai skaitoma . Arba Livingstono zuvedra irgi nieko …jei nori pazvengt-rinkis Helen Fielding- Bridzita…Cha cha

Aciu visiems uz pasiulytas knygasŠypsena

perskaityk “heroina”, super duper knygaŠypsena tik dabar neatsimenu autoriausŠypsena

neseniai perskaiciau Siuzan Seitz - "kas be nuodemes"
jei megsti pamastyti apie gyvenima ir jo pinkles, o taippat ir apie asmenybes vingrius - pabandyk.
Lengvai skaitoma, vienos merginos gyvenimo istorija…su viena kita gilesne mintimi…
malonaus vakaro su knyga

butinai butinai perskaityk “Alchemika” Gerai Gerai knyga apie gyvenimo filosofija. privers susimastyti apie kai kuriuos dalykus…

dar perskaityk "rugiuose prie bedugnes"

O as, kaip ir dar kazkas, patarsiu paskaityt Ritchard Bach “Vienas”,“Iliuzijos”,“Dzonatanas Livingstonas Zuvedra”. Nerealios knygos, o ypac “Iliuzijos”.
Arba paprasciausiai pati nueik i biblioteka ir ten tikrai, net ir be is anksto nusistatytu autoriu ir kuriniu,tikrai rasi kazka, kas tau patiks. Sekmes! Taurė

Man tai jokia kita knyga nepaliko didesnio ispudzio gyvenime kaip F. Nietzches "Stai taip kalbejo Zarathustra". Skaiciau ir Alchemika, bet tai ne tas.

Man patiko "Juodas obeliskas".

1.Jei tau daugiau, nei 16metu gali pabandyti sia knyga man ji asmeniskai
labai patiko:
1.1"Paskutinis vakaras su Monika" autore - Birute Velyvyte.
1.2Kurinio zanras - romanas, taciau izvelgiau siek tiek ir detektyviniu uzkuliusiu.


1.Jei turi daugiau, nei 17m.
1.1Vytauto Sirijo Giro knyga " Voratinkliai draikesi be vejo"
1.2Retro romanas


1.Si knyga skirta daugiau jaunimui
1.1Hector Malot
1.2knyga kupina nuotykiniu siuzetu.

Bulgakovo "Meistras ir Margarita". Vezha…

nepaisant to, kad temos autorei vis delto fantastika nepatinka, pasiulyciau ursulos le guin tetralogija: ‘zemjures burtininkas’, ‘atuano kapai’, ‘tolimiausias krantas’ ir ‘tehanu’. pirmos trys yra lietuviu kalba, bet siaip patarimas butu skaityti rusu ar anglu kalbomis. ciklas niekuo nenusileidzia jusu cia auksciau isvardintoms knygoms. mano kuklia nuomone, neretai netgi lenkia.

su pagarba.