Patarkite ką nors

Patarkite ką nors

AS NEZINAU KAIP MAN PASIELGTI… NU GERAI PRISIDIRBAU…Žliumbia MAN ATRODO, KAD AS LAUKIUOSI JAU 3 SAVAITE NUO SAVO EX. KO GERO DAR PRIES KOKI MENESI BUCIAU NEABEJOJUS AR GIMDYTI AR NE, TACIAU DABAR NET NEZINAU… VISOKIU MINCIU KYLA… BE TO NEMANAU, KAD JIS MANE VESTU, NES MUDU JAU 2 MENESIAI KAIP ISSISKYRE, BET TAI DAR TIK ABEJONES…O AS JI MYLIU, JIS MANE TRAUKIA KAIP NIEKAS KITAS IR AS NEGALIU PAGALVOTI, KAD MANE GALETU LIESTI KAZKAS KITAS, O NE JIS… IR TA VAKARA AS APIE NIEKA NEPAGALVOJAU IR NESISAUGOJOM. MES TIESIOG BUVOM SENIAI NESIMATE, KARTAS NUO KARTO RASINEJOMES ZINUTEM IR NUO TO VAKARO PRADEJOM BENDRAUT, SUSITIKINET, BET NESUSITAIKEM… KAIP SAKANT DABAR PAS MUS SANTYKIAI BE ISIPAREIGOJIMU… TAI VA, O DABAR ISKILO DILEMA - GIMDYT AR NE?..Nežinau

Taip, ir tik taip.

Na, vaikai, jūs mane stebinat… Pavargęs Anksčiau galvot reikėjo… Na o jei jau nutiko toks dalykas, tai patarčiau susiimt ir susitaikyt… Nekaltas Jei įdomi mano nuomonė, tai jei tektų atsidūrt (tfu-tfu-tfu Apakęs )tavo vietoj… žinau 1 - aborto tikrai nedaryčiau… Ne

Prisidirbai panele pati ant savo galvos-be abejoniu reikia gimdyti. O jis zino kad tu nescia? Jei ne tai pranesk tik jokiais budais nebandyk jo susigrazinti motivuodama vaiku jei jis tikras vyras gris pats jei ne tai ne, siais laikais daug yra vienisu motinu ateis laikas pamilsi kitaKietas

Zhiurek ar sugebesi pasirupinti tinkamai. Nors shiaip tai reiketu gimdyti. Teveliui irgi reiketu pasakyti

Tau atrodo, ar esi tuo tikra? Pasidarei nėštumo testą?
Kodėl prieš kokį mėnesį dar būtum neabejojus, o dabar jau abejoji? Ar todėl, kad neturi mylimo žmogaus šalia?
Beje, nejaugi manai, kad vedybos iš reikalo tokios nuostabios?
Jei būčiau tavo vietoje, neabejočiau, ar gimdyti, nes visada laikiausi nuomonės, kad abortas - žmogžudystė. Ir niekada negalėčiau atsisakyti gyvybės, kurią pradėjau pati, o dar ypač iš meilės. Kad ir būčiau pasmerkta šeimos, palikta draugų. Bet čia tik mano nuomonė.

pazistu viena mergina, kuriai yra 23 metai ir ji jau spejo pasidaryt 8 abortus Pavargęs

bet jokiu budu nepatariu tau darytis aborto Ne

Tik nedaryk aborto Ne
Po to gali isvis daugiau nebetureti vaiku, be to negi tu nori nuzudyti nekalta vaikeli??? Kanda

užuojauta… nusiramink viskas susitvarkys… be abejo turesi daug rupesciu, bet patikek vaikelis tau atneš daug džiaugsmo… tad linkiu tau ko geriausios sveikatos ir kantrybes…

an abejoniu nekiltu…su vyru ar be gimdyciau…tai mano kudikis butu ir niekas neturetu teises jo atimt…Taip

Nezinau dar nei vienos mamos, kuri gailetusi turedama vaika, bet zinau simtus moteru, kurios gailejosi pasidariusios abortus

vietoj taves as gimdycia jei buciau merginaŠypsenalinkiu kantrybes sveikatos,ir tureti gera vyra,sveikus vaikus,ir tureti daug pinigu kad nestiktu maisto ir pinigu.tu tik pradedi savo givenima tai ziurek kad viskas laimingai baigtusi.sekmesGeraiGerainenusimunk viskas bus okGeraiGerai

pranesk visiems kai gims vaikas,ok!!!
laikykisNiam niam
butinai pranesk man apie vako gimima atvarysiu pasveikinsiu
sekmes ir kantrybes
gyvenk ir zvenk!!!Kietas

Manau, kad sugebesi uzauginti vaikeli Mirkt
Gal kas kitas is artimu pades (pvz.: tevai)?

Visu pirma labai uzjauciu tave, nes tokia situaciaja yra tiesiog nepavydetina, siaubinga…Liūdnas O kas del patarimo tai turi butinai su juo pasikalbeti, nes jus abu neshat atsakomybe, del busimos gyvybes, kuri nori gyventi ir tu negali to troshkimo nutraukti, vien del savo asmeniniu paskatu…As manau, kad tas vaikinas turetu tau padeti…Šypsena Juk jis irgi ne mazas ir turetu suprasti tave…Šypsena Tik buk gera netylek, dar shiandein jam ta pasakyk, nes laukti tikrai nera ko…
Laikykis Gerai

manau, kad pati geriausiai žinai tikrąją savo situaciją Taip, aplinkinių mintis ir patarimus Apkabinimas. pati geriausiai žinai ir gali planuoti savo ateitįFlirtas, tad turi spręsti ir galutinį Tašką padėti tik TU PATI.
Sekmes priimant teisingiausią sprendimą!!! Apkabinimas

Beabejo taip.Ir jeis vaiko tevas tave paliks,arba neteiks jokios paramos,tai jis ne zmogus.Nes palikti moteri su vaiku,tai…Kanda

butinai gimdyk-juk gyvybe jau uzmegztaTaip…juk esi sveikas zmogutis jei pastojai,o but mamyte didziausia laime mergimos t.y. moters gyvenimeŠypsena…o abortas gali visiskai suzlugdyt gyvenima…asmeniskai as bijociau rizikuot…svarbiausia,kad tas mazas padarelis yra nuo mylimo zmogucio,gal ir jis supras ta pareiga…juk gyvybe prasidejo is meiles,o ne siaipŠypsenaMirkt

o tu vaiko nori ? jo lauki ?

sunku ką patarti,tau spresti.mano nuomonė-reikia gimdyt,savo vaikinui pasakyk,pasitark,bet sprendimą priimk pati.jei jis primigtinai siūlys abortą-užmiršk jį,vis vien kartu jūs negyvensit.