Patarkite del kompo komplektacijos projektavimo darbams

Patarkite del kompo komplektacijos projektavimo darbams

gal p3 GHz o ne kHz
video berods 32bit 32 bitai siaip beveik visur, o gal 32 megai? jei jau renderini tai tau reikia 19 coliu monitaro, pirk ne P4 o atlona geriau, grafuske neblogai butu 64MB geforsas butinai titanuimas 4siaip tokiems darbams ne procesorius svarbu o videske ir monitorius, bei ramai

Atsiprasau uz netikslumus… tikrai neesu guru kompuose… vat todel ir pasistojo man tokie klausimeliai Mirkt

Na pas mane P4 1,6 Ghz, RAM 512 MB, Video GF2 64MB,
renderina normaliai,priestai su PIII dirbau - skirtumas jaucias,
nors noretusi kad dar greicua renderytu… Laimingas
Monitaras Samsung 955DF - irgi normaliai,gyvent galima…
Pagrindinis stabdimas kazkodel kai i harda kreipiasi - reik laukt kol kietas disksas prabarskes - sustoja vaizdelis Nežinau

na monitorius pas mane tikrai ne pirmos jaunystes 17" bet ar jis gali stabdyti visos sistemos darba? kazkaip man monitorius su TV aparatu asocijuojasi… ka gauna per laida ta ir rodo… Ir dar idomu ar kas dirba panasius darbus su skystu kristalu monitoriais? Ar dar reiketu palaukti? Darbe stovi taip pat jau nejaunas Sony multiscan 400 PS 19". Bent jau man subjektyviai atrodo kad vaizdeli ant jo galima padaryti geresni nei ant LCD…
o del hardo tai sutinku, nes senasis ir letas ir mazas

Nu monitaras tai nestabdo reikalo tikrai,LCD projektavimo darbam mano nuomone netinka - maza rezoliucija ir dideles istrizaines LCD ziauria brangiai kainuoja.Daba dirbu su 19’ - pakanka,norsnoretusi didesnio Laimingas