Patarkit ka pirkt 6100 ar 6610!?

Patarkit ka pirkt 6100 ar 6610!?

Sweiki! Suku sau galva del sio klausimo… Niekaip negaliu apsisprest… Kiek zinau kaina panasi, bet "pribambasai" tai skiriasi… Kaip jus manot koks telefoniukas geriau? Isanksto dekingas uz pasisakyma. Jei tokius parduodat rasykit man i [email protected]

6610

6100

6100 pirk,bet kaina brangesne uz 6610.

pirk 6610 fm radija yra Gerai

p.s. kainos skirtumas 100LT

dydis

6100

Bet man tas 6100 ziauriai bobiskas atrodo… Tie mygtukai tik su ilgu nagu spaudyt… O 6610 jau esu nusiziurejes apie puse metu, tik kad dabar finansines galimybes atsirado ji pirkt… Šypsena Ir dar prota maiso 6100… Gal visdelto jis geresnis?.. Juk jis lengvesnis ir mazesnis, o ir funkciju atrodo yra daugiau… Cha cha

6100

6100

Niu bet KODEL??? gal gali argumentuoti?

Nzn, man jis labiau butu prie sirdies. As tau tik pasakau ka as rinkciaus, man jis labiau patinka. Tai tu nori patarimo? Ar, kad butu parasyti telefu ±. Man is karto matosi, kad tau labiau patinka 6610, tai tu ji ir pirk. Argumentuoti as savo sprendimo negaleciau, nes nelabai nusimanau apie telefonus. Taip, kad tau rinktis, o patart mums.

Pirmiausia apsvarstik, kuris is ju yra verslo klases, antra kaina dar nieko nesako, o trecia nevisada naujesnis telefonas yra geresnis. p.s. as manau kad n6610 yra labai rimtas telefonas. Tai mano mintys, na o tau reikia rinktis. Sekmes.

Imciau 6610, nes pigesnis ir dizainas daugiau patinka, o pagrinde jie skiriasi del radio kuri 6610 dar ir turiKietas

Imk 6100,pats neseniai isigijau,tai kol kas nesiskundziu-super teleponcikas,mazas,spalvotas,gprs,ir svarbiausia protingai pagamintas,funkcijos labai paprastai naudojamos,o man asneniskai radio telefone tai neprivalumas

Nu ir pasake Šypsena)) jau argumentai tai patyliu, PATS PIRKAU TAI JAU GERIAUSES, del funkciju, Nokijoje visu meniu vienodi nieko naujo. Kas gali skirtis tarp shiu telefonu tai tik ishvaizda ir kai kuriu meniu +/- galimybes. Ple kai tokie rasho tai juokas ima.
Aplamai pirk Ericcsona bus geriause…
p.s. manau radija tikrai privalumas, jai neturi automobilio ar dyrbi darba koki kuriame reikia praleisti dauk laiko vaiksciojant, arba apsauginio kaip pazhystamu, tas pliusas buna nepakeiciamas …
svarbiause primesk ko tau labiau reikia, ar ishvaizos kaim mergaitei, ar funkciju ish telefono ???

6100 liux teleponcikas… ner ka pridurt…

man jis irgi pradejo labiau patikt… lengvesnis, mazesnis… Beto dinamines atminties turi…

Atminties pas 6100 daugiau nei pas 6610,bet kai dabar paziuri i kitus modelius,tai tie 725kb pries 32Mb atrodo menkai